Мілан — Болонья — 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 23:46 27 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Болонья — 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Болонья (Італія).

Милан - Болонья - 2:2. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Болонья - 2:2. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 22-й тур

Мілан (Італія) — Болонья (Італія) — 2:2 (1:1)
Голи: Лофтус-Чик (45), Лофтус-Чик (83) — Джошуа Зіркзі (29), Орсоліні (90+2)

Попередження: R. Calafiori (2), Леао (22), Калабрія (36), Фергюсон (39), Адлі (44), Лофтус-Чик (45+2), K. Урбанскі (57), F. Терраччано (90+1)

Огляд матчу Мілан — Болонья:

На стадіоні «Джузеппе Меацца» в рамках Серії А відбувся захопливий футбольний матч між командами «Мілан» і «Болонья». Рахунок у перерві був 1:1, а в основний час рахунок закінчився внічию 2:2. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усієї гри, що призвело до захопливого й напруженого поєдинку. Матч розпочався з агресивних дій з обох сторін, і вже на 2-й хвилині першу жовту картку в матчі було показано гравцеві «Болоньї» Р. Калафіорі. На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мілана» Р. Леао, що говорить про фізичний характер гри. Болонья" вийшла вперед на 29-й хвилині завдяки голу Дж. Зіркзее, приголомшивши господарів та їхніх уболівальників. По ходу гри розчарування «Мілана» ставало дедалі очевиднішим, внаслідок чого Д. Калабрія отримав жовту картку на 36-й хвилині. На 39-й хвилині був вилучений і гравець «Болоньї» Л. Фергюсон, що ще більше загострило гру. Однак переломний момент настав на 41-й хвилині, коли гравець «Болоньї» Т. Мотта отримав червону картку. Мотта отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. У «Мілана» була чудова нагода зрівняти рахунок з пенальті на 42-й хвилині, коли О. Жиру був збитий у штрафному майданчику. Однак «Мілан» був розчарований, оскільки Жиру промахнувся з пенальті. Проте перед самою перервою їм вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Р. Лофтуса-Чіка. Лофтуса-Чіка. Хвилювання продовжилося, коли на тій же хвилині Лофтус-Чик отримав жовту картку. Другий тайм розпочався з того, що обидві команди прагнули до переможного голу.

На 57-й хвилині гравець «Болоньї» К. Урбанскі був попереджений, що ще більше збільшило кількість карток, показаних у матчі. AC Milan зробив першу заміну на 59-й хвилині, ввівши в гру Й. Муса замість Й. Адлі. Крім того, на тій же хвилині Д. Калабрія замінив А. Флоренці. На 60-й хвилині О. Жиру був замінений на Л. Йовіча, а «Болонья» також зробила зміни, випустивши А. Салемаекерса замість К. Урбанскі та М. Ебішера замість Н. Моро на 67-й хвилині. Обидві команди продовжували наполегливо битися, але драматизму матчу додали пенальті. На 74-й хвилині у ворота «Мілана» було призначено пенальті, але Т. Ернандес не зміг його реалізувати, позбавивши свою команду переваги. На 82-й хвилині «Болонья» провела останні заміни: Г. Фаббіан замінив Р. Орсоліні, а Л. Де Сільвестрі вийшов замість Дж. AC Milan скористався можливістю на 83-й хвилині, коли Р. Лофтус-Чик забив свій другий гол у матчі, забезпечивши своїй команді перевагу. Однак «Болонья» не збиралася здаватися, і на 90-й хвилині було призначено пенальті, який реалізував Р. Орсоліні. Матч закінчився напруженою серією, в якій Орсоліні прагнув забезпечити перемогу «Болоньї». На жаль, пенальті було пробито, і команди залишилися задовольнятися нічиєю 2:2. Гра продемонструвала рішучість і майстерність гравців, ставши захоплюючим видовищем для вболівальників на «Стадіо Джузеппе Меацца». Загалом матч між «Міланом» і «Болоньєю» був сповнений голами, картками, замінами та пропущеними пенальті, що ще раз підтверджує непередбачуваність футболу. Обидві команди продемонстрували свій дух суперництва, і хоча їм не вдалося здобути перемогу, матч запам’ятається своїм хвилюванням і напруженими моментами на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Мілан, Болонья — Сассуоло.