38:2 за ударами. Напівпрофесійний клуб сенсаційно вийшов у 1/8 фіналу Кубка Англії, обігравши «Іпсвіч» (ВІДЕО)

2024-01-28 12:31 У Кубку Англії тривають матчі 1/16 фіналу. На цій стадії відбулась одна з головних сенсацій в ... 38:2 за ударами. Напівпрофесійний клуб сенсаційно вийшов у 1/8 фіналу Кубка Англії, обігравши «Іпсвіч» (ВІДЕО)

У Кубку Англії тривають матчі 1/16 фіналу. На цій стадії відбулась одна з головних сенсацій в історії найстарішого футбольного турніру.

«Іпсвіч Таун» — «Мейдстоун Юнайтед» — 1:2. Фото: Gettyimages

Кубок Англії, 1/16 фіналу

«Іпсвіч Таун» — «Мейдстоун» — 1:2 (0:1)

Голи: Сарм’єнто (56) — Рейнолдс (43), Корн (66)

«Іпсвіч Таун»: Уолтон — Туанзебе, Болл (Кларк, 57), Едмундсон, Гамфріс (Девіс, 57) — Морсі, Тейлор — Гатчінсон (Бернс, 69), Алуко (Чаплін, 57), Сарм’єнто (Буабо, 69) — Броудхед.

«Мейдстоун»: Коволан — Гойт, Фаулер, Боун (Яндоло, 74), Аппіа, Кіпріану — Берклі-Аґ’єпонґ (Ґурунґ, 63), Соул (Ґрінідж, 59), Корн — Рейнолдс (Корт, 74), Дуку.

У суботи, 27 січня, зустрілись «Іпсвіч» та «Мейдстоун Юнайтед» — команди другого та шостого дивізіонів англійського футболу відповідно. На шляху до 1/16 фіналу напівпрофесійний «Мейдстоун» пройшов усі три раунди, в той час як «Іпсвіч» розпочав турнір з третього кола, здолавши представника четвертої ліги «Вімблдон» (3:1).

У цьому сезоні «Іпсвіч» веде боротьбу за вихід в АПЛ, посідаючи друге місце у Чемпіоншипі після 28 матчів. Натомість «Мейдстоун», який існує з 1992 року, у минулому сезоні вилетів з п’ятого дивізіону Англії.

У першому таймі «Іпсвіч» завдав 18 ударів по воротах «Мейдстоуна», зокрема тричі влучивши у каркас. Однак на перерву команди пішли за переваги гостей: єдиний удар «Мейдстоуна» у таймі закінчився голом форварда Ламара Рейнолдса.

У другій половині зустрічі «Іпсвіч» продовжив йти в атаку та досить швидко відігрався: на 56-й хвилині рахунок зрівняв хавбек Джеремі Сарм’єнто. Утім, на 66-й хвилині «Мейдстоун» відновив перевагу — другим ударом по воротах за матч. Голом відзначився півзахисник Сем Корн. До кінця поєдинку «Іпсвіч» не зумів знову відігратись, не реалізувавши кілька небезпечних моментів.

За підсумками матчу «Іпсвіч» тотально переважив суперника за усіма ключовими компонентами: ударами по воротах (38:2, 13:2 у площину), володінням м’ячем (78% проти 22%), кутовими (11:0) та передачами (595:99). Однак у підсумку вилетів, пропустивши після двох єдиних ударів «Мейдстоуна» за весь поєдинок.

«Мейдстоун Юнайтед» став першим за 46 років клубом за межами п’яти топдивізіонів Англії, який дійшов до 1/8 фіналу Кубка Англії. У сезоні 1977/78 це зробив напівпрофесійний «Блайт Спартанс», який зрештою й зупинився на цій стадії. А турнір у тому році виграв «Іпсвіч».

28.01.2024, 12:31
Лига чемпионов Боруссия Д ПСЖ 1 : 0 Закінчився