Сельта — Жирона — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 16:55 28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Жирона — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Жирона (Іспанія).

Сельта - Жирона - 0:1. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Жирона - 0:1. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Сельта (Віго) — Жирона (Іспанія) — 0:1 (0:1)
Голи: Порту (20)

Предупредження: Д. Блінд (50), Джейлсон (71)

Огляд матчу Сельта — Жирона:

У напруженому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Абанка-Балаідос», «Сельта Віго» зустрілася з «Жироною». Обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу, але саме «Жирона» вийшла переможцем із підсумковим рахунком 0:1. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Однак уже на 20-й хвилині «Жирона» вийшла вперед завдяки голу нападника Порту. Ця перевага додала «Жироні» впевненості, а «Сельті Віго» довелося перебудовуватися і шукати спосіб зрівняти рахунок. По ходу матчу обидві команди боролися за перевагу над суперником. Однак захист «Жирони» залишався стійким, не дозволяючи «Сельті Віго» забити гол. На 50-й хвилині гравець «Жирони» Д. Блінд отримав жовту картку, і напруга в грі зросла. Усвідомивши необхідність зміни тактики, «Сельта Віго» зробила першу заміну на 66-й хвилині. М. Санчес замінив М. Рістіча, намагаючись привнести свіжу динаміку в атаку. Одночасно Л. де ла Торре вийшов замість Джейлсона, сподіваючись додати креативу в півзахист. Жирона, навпаки, провела першу заміну на 69-й хвилині, коли Порту замінив І. Мартіна.

Метою цієї заміни було, найімовірніше, зберегти перевагу в рахунку, а також привнести свіжі сили в атакувальну лінію. Коли «Сельта Віго» кинулася вперед у пошуках еквалайзера, в її ряди почало проникати розчарування. На 71-й хвилині Джейлсон отримав жовту картку за фол, що ще більше ускладнило ситуацію «Сельти Віго». Коли час стрімко спливав, «Сельта Віго» зробила ще дві заміни на 78-й хвилині. Р. Тапіа вийшов замість М. Родрігеса, сподіваючись забезпечити стабільність у півзахисті, а К. Старфелт замінив К. Дотора, щоб посилити оборону. Жирона, розуміючи відчай суперника, зробила останню заміну на 83-й хвилині. В. Циганков замінив Валерія, надавши «Жироні» ще один варіант атаки, щоб використовувати будь-які проломи в втомленій обороні «Сельта Віго». Незважаючи на всі зусилля «Сельта Віго» в останні хвилини матчу, «Жирона» залишилася непохитною в обороні, забезпечивши собі перемогу 0:1 на виїзді. Це була напружена гра, в якій обидві команди проявили завзятість і майстерність. Цей матч продемонстрував конкурентну природу Ла Ліги, де кожне очко має вирішальне значення в боротьбі за лідируючі позиції. Стадіон «Абанка-Балаідос» став свідком захопливого поєдинку двох рішуче налаштованих команд, і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Сельта, Жирона — Реал С-дад.