Монца — Сассуоло — 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 18:05 28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Сассуоло — 1:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Сассуоло (Італія).

Монца - Сассуоло - 1:0. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Сассуоло - 1:0. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 22-й тур

Монца (Італія) — Сассуоло (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: А. Колпані (31)

Предупредження: Жан-Даніель Акпа Акпро (42), Матеус Енріке (43), Педерсен (68)

Огляд матчу Монца — Сассуоло:

Монца і Сассуоло зійшлися в захоплюючому матчі Серії А на стадіоні U-Power. Гра стала напруженим поєдинком між двома командами, які боролися за кожен сантиметр поля. Незважаючи на напружену боротьбу, підсумковий рахунок залишився 1:0 на користь «Монци». Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Монца створила перший шанс на 22-й хвилині, коли Дані Мота влучив у сітку воріт. Однак гол було скасовано через офсайд. Одразу після півгодинної позначки «Монца» нарешті вийшла з глухого кута. А. Колпані забив блискучий гол і вивів свою команду вперед. Уболівальники «Монци» вибухнули від радості, коли їхня команда заволоділа перевагою. По ходу першого тайму напруга матчу зростала. На 42-й хвилині суддя показав жовту картку гравцеві «Монци» Дж. Акпа Акпро за неправомірний виклик. Незабаром після цього Матеус Енріке з «Сассуоло» також отримав жовту картку на 43-й хвилині.

У перерві обидві команди зробили заміни, щоб привнести свіжі сили у свої склади. «Монца» замінила Дж. Акпа Акпро на В. Бондо, а «Сассуоло» — А. Лор’єнте на М. Віті. Ці заміни мали змінити динаміку гри та створити нові можливості для команд. Другий тайм розпочався з обміну замінами. На 46-й хвилині «Сассуоло» випустив С. Кастільєхо замість С. Мулаттьєрі, а «Монца» замінила В. Карбоні на М. Джурича на 57-й хвилині. По ходу гри фізична складова зросла, і на 68-й хвилині суддя показав жовту картку гравцеві «Сассуоло» М. Педерсену. Обидві команди продовжували боротися за контроль над грою: «Монца» намагалася збільшити перевагу, а «Сассуоло» відчайдушно намагався зрівняти рахунок. На 72-й хвилині «Сассуоло» зробив третю заміну, випустивши на поле К. Торстведта замість К. Вольпато. Монца відповіла своєю заміною на 77-й хвилині, замінивши А. Колпані на А. Зербіна. Під кінець часу обидві команди спробували внести чергові зміни до своїх складів. На 78-й хвилині Сассуоло ввів у гру Д. Болоку замість Л. Ліпані, а на 87-й хвилині Монца ввела в гру Л. Кальдіролу замість А. Іццо. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели останні заміни, щоб забезпечити свіжі сили для фінального ривка. «Монца» ввела в гру М. Пессіну замість Д. Беттелли на 88-й хвилині, а «Сассуоло» ввів у гру Ж. Дойга замість Е. К. Сеїде на 90-й хвилині. Гра добігла кінця, а «Сассуоло» так і не зміг домогтися рівного рахунку. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сассуоло» Р. Трессольді. Матч між «Монцою» і «Сассуоло» продемонстрував рішучість і майстерність обох команд Серії А. «Монца» здобула перемогу з рахунком 1:0, оскільки успішно захищала свою перевагу протягом усієї гри. Пристрасні вболівальники, присутні на стадіоні U-Power, стали свідками захопливого поєдинку між двома командами, які віддавали всі сили заради перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Монца, Болонья — Сассуоло.