Боруссія Д — Бохум — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 20:29 28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Бохум — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Бохум (Німеччина).

Боруссия Д - Бохум - 3:1. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Бохум - 3:1. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Бохум (Німеччина) — 3:1 (1:1)
Голи: Н. Фюлькруг (7), Н. Фюлькруг (72), Н. Фюлькруг (90+1) — Шлоттербек (45)

Предупредження: Мануель Ріманн (3), Мален (56), M. Віттек (59)

Огляд матчу Боруссія Д — Бохум:

Дортмундська «Боруссія» здобула перемогу в захопливому поєдинку Бундесліги проти «Вфл Бохум» на легендарному стадіоні SIGNAL IDUNA PARK. У напруженій атмосфері стадіону обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість, подарувавши вболівальникам незабутній матч. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. На третій хвилині гравець «Вфл Бохум» М. Ріманн отримав жовту картку, сигналізуючи про інтенсивність гри. Дортмундська «Боруссія» скористалася можливістю через сім хвилин, коли було призначено пенальті. Н. Фуллькруг впевнено реалізував пенальті, вивівши свою команду в лідери. Однак «Вфл Бохум» не занепав духом і відбився перед самою перервою. На 45-й хвилині прикрий гол Н. Шлоттербека зрівняв рахунок, зробивши його привабливим — 1:1. У другому таймі обидві команди прагнули перемоги. На 56-й хвилині гравець дортмундської «Боруссії» Д. Мален отримав жовту картку, що свідчить про гостру боротьбу на полі. Невдовзі після цього М. Віттек із «Бохума» також опинився в суддівській книжці, що відображає високий рівень гри. Обидва менеджери провели вирішальні заміни під час матчу, прагнучи схилити шальки терезів на свою користь.

На 66-й хвилині дортмундська «Боруссія» ввела в гру Й. Мукоко, замінивши Г. Рейну. ВФЛ Бохум швидко відповів першою заміною — Т. Оерманн вийшов замість К. Гамбоа на 68-й хвилині. Заміни привнесли в гру нову енергію, що призвело до більшої кількості голів. На 72-й хвилині гравець дортмундської «Боруссії» Н. Фуллькруг вдруге вразив ворота суперника, знову вивівши свою команду в лідери. На 80-й хвилині у складі «Бохума» стався шквал замін: А. Лосілья, М. Брошинські та К. Антві-Аджей вийшли на поле. Дортмундська «Боруссія» також зробила заміну, випустивши на 83-й хвилині Х. Санчо замість М. Хуммельса. Ближче до заключних хвилин у ворота дортмундської «Боруссії» було призначено ще один пенальті. На 90-й хвилині Н. Фуллькруг, вийшовши вперед, спокійно реалізував його, оформивши хет-трик і оформивши перемогу своєї команди. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь дортмундської «Боруссії». Ця захоплива зустріч продемонструвала талант і дух суперництва обох команд. Клінічна гра та стратегічні заміни принесли «Боруссії» заслужену перемогу. Уболівальники залишилися в захваті від пульсуючої дії на полі та зберегли яскраві спогади про цей захопливий поєдинок Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденхайм — Боруссія Д, Бохум — Аугсбург.