Лаціо — Наполі — 0:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 20:56 28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Наполі — 0:0. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Наполі (Неаполь).

Лацио - Наполи - 0:0. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Наполи - 0:0. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 22-й тур

Лаціо (Рим) — Наполі (Неаполь) — 0:0 (0:0)

Предупредження: D. Демме (49), Романьолі (55), Mario Gila Fuentes (69), Катальді (82)

Огляд матчу Лаціо — Наполі:

«Лаціо» і «Наполі» зійшлися в захоплюючому матчі Серії А на легендарному «Стадіо Олімпіко». Незважаючи на напружену боротьбу, обидві команди так і не змогли забити, в результаті чого була зафіксована безгольова нічия. У першому таймі обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні. «Лаціо» та «Наполі» рішуче діяли на задніх лініях, не даючи суперникам жодного шансу вийти вперед. У перерві рахунок так і залишився 0:0, залишивши можливість будь-якій із команд вирвати перемогу. З початком другого тайму напруга матчу зросла. Однак обидві команди ніяк не могли знайти прорив, часто опиняючись не при справах в останній третині поля. Боротьба в центрі поля тривала, і обидві сторони докладали величезних зусиль, щоб узяти гру під контроль. На 49-й хвилині гравець «Наполі» Д. Демме отримав жовту картку, продемонструвавши підвищену напругу на полі. На 55-й хвилині до Демме приєднався А. Романьолі з «Лаціо». Намагаючись змінити динаміку гри, «Наполі» провів першу заміну на 60-й хвилині, коли Д. Демме був замінений на Г. Гаетано. Лаціо відповів на це на 71-й хвилині, замінивши М. Лаццарі на Л. Пеллегріні.

Матч продовжував іскритися, коли Лаціо зробив ще дві заміни на 77-й хвилині, випустивши М. Гуендузі та М. Вечіно. Наполі також зробив заміну: на 79-й хвилині замість К. Нгонге вийшов Г. Распадорі. Коли на годиннику залишалося лише десять хвилин, «Наполі» зробив третю заміну, випустивши М. Руї замість П. Маццоккі. Тим часом гравець «Лаціо» Д. Катальді отримав жовту картку на 82-й хвилині, що посилило напругу останніх хвилин. Останні хвилини ознаменувалися шквалом замін з боку обох команд. На 84-й хвилині М. Політано з «Наполі» вийшов замість Я. Ліндстрема. Ліндстрема, а П. Зелінські був замінений на Л. Дендонкера. У складі «Лаціо» також відбулися зміни: Г. Ісаксен замінив Педро, а Д. Катальді — Н. Ровеллу. Коли гра вступила у вирішальну фазу, гравець «Наполі» Л. Остігард був попереджений жовтою карткою на 90-й хвилині, забезпечивши драматичне завершення матчу. Попри всі зусилля, «Лаціо» та «Наполі» так і не змогли забити, завершивши гру безгольовою нічиєю. Незважаючи на не найкращий результат для обох команд, матч продемонстрував завзятість і майстерність «Лаціо» і «Наполі». Гравці билися щосили, але захисні лінії та воротарі вистояли, закривши всі можливості для взяття воріт. Цей результат, безсумнівно, мотивує обидві команди перебудуватися і домагатися перемог у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Лаціо, Наполі — Верона.