Севілья — Осасуна — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 21:28 28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та ... Севілья — Осасуна — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Севилья - Осасуна - 1:1. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Осасуна - 1:1. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Севілья (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 1:1 (1:0)
Голи: I. Ромеро (24) — Анте Будимир (55)

Предупредження: Агуме (6), Сумаре (56), Рамос (84)

Огляд матчу Севілья — Осасуна:

«Севілья» та «Осасуна» зустрілися в захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Рамон Санчес Пізхуан». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Севільї», але після насиченого подіями другого тайму гра завершилася внічию 1:1. Матч розпочався з того, що обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль із перших хвилин. Однак першим відзначився гравець «Севільї», коли на 6-й хвилині Л. Агуме отримав жовту картку за необережний виклик. «Севілья» продовжувала домінувати у грі, і їхні зусилля окупилися на 24-й хвилині, коли І. Ромеро ударом з близької відстані вразив ворота суперника. На радість уболівальників, господарі поля повели в рахунку 1:0. На другий тайм «Осасуна» вийшла з новою рішучістю. Вони пішли вперед і були винагороджені, коли на 55-й хвилині А. Будимир забив гол, зрівнявши рахунок 1:1. Цей гол викликав пожвавлення у грі «Осасуни», яка почала чинити тиск на оборону «Севільї». На 56-й хвилині гравець «Севільї» Б. Сумаре отримав жовту картку за несвоєчасну атаку. Гра загострювалася, обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над ситуацією.

На 59-й хвилині «Севілья» вирішила зробити кілька замін, випустивши М. Акуну замість А. Педроси та Д. Соу замість Л. Агуме. На 65-й хвилині «Осасуна» також зробила першу заміну, замінивши Р. Пенья на Х. Аресо. На 67-й хвилині «Севілья» зробила ще одну заміну: Д. Соу був замінений на О. Торреса. На 71-й хвилині «Севілья» зробила ще дві зміни: замість Р. Міра з’явився Маркао, а замість Х. Санчеса — Х. Навас. Навас. «Осасуна» відповіла двома замінами на 76-й хвилині: П. Ібаньєс вийшов замість Х. Монкайоли, а М. Гомес — замість А. Ороса. На 83-й хвилині «Осасуна» зробила останню заміну, замінивши Р. Гарсію на Х. М. Ар Арсена. Гарсію на Х. М. Арнаїса. Однак розчарування «Севільї» почало проявлятися, коли С. Рамос отримав жовту картку на 84-й хвилині, а на 86-й хвилині «Севілья» залишилася вдесятьох, коли Сусо отримав червону картку за грубий підкат. Незважаючи на цю невдачу, обидві команди прагнули перемоги, але матч так і закінчився внічию 1:1. Матч «Севілья» — «Осасуна» вийшов дуже напруженим, обидві команди викладалися до останнього свистка. Нічия була справедливим результатом, оскільки обидві команди продемонстрували чудову майстерність і рішучість упродовж усієї гри. На стадіоні «Естадіо Рамон Санчес Пісхуан» на вболівальників чекало захоплююче видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Севілья, Барселона — Осасуна.