Салернітана — Рома — 1:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-29 23:45 29 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Рома — 1:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

29 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Рома (Рим).

Салернитана - Рома - 1:2. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Рома - 1:2. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 22-й тур

Салернітана (Італія) — Рома (Рим) — 1:2 (0:0)
Голи: Кастанос (70) — Дібала (51), Пеллегріні (66)

Попередження: N. Pierozzi (43), Пеллегріні (45+4), Дібала (84), Кандрева (87)

Огляд матчу Салернітана — Рома:

«Салернітана» і «Рома» зустрілися в захопливому матчі Серії А на стадіоні «Арекі». Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі за м’яч. Незважаючи на кілька перспективних атак, ні «Салернітана», ні «Рома» не змогли вийти з глухого кута. Однак гра була далеко не нудною, обидві команди наполегливо боролися за володіння м’ячем і створювали гольові можливості.

На 43-й хвилині гравець «Салернітани» Н. П’єроцці отримав жовту картку, підкресливши фізичну складову гри. Незадовго до перерви гравець «Роми» Л. Пеллегріні також був занесений до суддівської книги, що посилило напругу на полі. Другий тайм розпочався з важливого моменту для «Роми» на 51-й хвилині. Суддя призначив пенальті у ворота «Роми», і П. Дибала вийшов на поле, щоб виконати штрафний удар. З холоднокровністю Дибала реалізував пенальті і вивів «Рому» вперед. На 62-й хвилині «Салернітана» зробила дві заміни поспіль. Ж. Самбіа був замінений на А. Мартегані, а Т. Башич звільнив місце для Г. Кастаноса. Ці зміни, здавалося, надали нової енергії атаці «Салернітани». Однак на 66-й хвилині «Рома» збільшила свою перевагу, коли Л. Пеллегріні вразив ворота суперника. Цей гол став ударом для «Салернітани», але вона не здалася. Лише за чотири хвилини Г. Кастанос забив гол за «Салернітану», повернувши її в гру і давши вболівальникам привід для радості. У міру того як час минав, обидві команди провели нові заміни. На 71-й хвилині «Рома» замінила П. Дібалу на Х. Ауара, а «Салернітана» випустила на поле Сімі замість К. Іквуемезі та Н. Дьомбера замість М. Ловато на 73-й хвилині. Заміни були спрямовані на те, щоб дати свіжі сили і внести тактичні корективи в гру своїх команд. На 78-й хвилині «Рома» зробила другу заміну, випустивши С. Ель-Шаараві замість Н. Залевскі. «Салернітана» відповіла своєю заміною: Н. П’єроцці замінив А. Дзанолі на 79-й хвилині. В останні хвилини матчу інтенсивність гри зросла, і в результаті було показано більше жовтих карток. На 84-й хвилині жовту картку отримав гравець «Роми» П. Дибала. Миттю пізніше жовті картки отримали гравці «Салернітани» Ф. Індзагі та А. Кандрева. На 88-й хвилині «Рома» провела третю заміну, замінивши Л. Пеллегріні на Д. Хюйсена. Мета заміни — зміцнити оборону і зберегти перевагу. Однак драма ще не закінчилася. В останні хвилини матчу гравець «Роми» Р. Патрісіо також отримав жовту картку, поповнивши список попереджень, отриманих у цій напруженій боротьбі. Коли пролунав фінальний свисток, саме «Рома» здобула перемогу над «Салернітаною» з рахунком 2:1. Матч продемонстрував конкурентну природу футбольної Серії А і змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступного туру матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Салернітана, Рома — Кальярі.