Контрольний матч. «Динамо» — «Пахтакор» — 5:1. Огляд матчу

2024-01-30 17:47 У вівторок, 30 січня, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині третій контрольний матч. ... Контрольний матч. «Динамо» — «Пахтакор» — 5:1. Огляд матчу

У вівторок, 30 січня, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині третій контрольний матч. Суперником української команди був «Пахтакор».

Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ПАХТАКОР» (Ташкент, Узбекистан) — 5:1 (3:1)
Голи:
Ванат (12, пен., 36), Беніто (44), Царенко (47), Бражко (82) — Адхамзод (41)

«Динамо» (перший тайм): 35. Нещерет, 90. Гусєв, 4. Попов, 34. Сирота, 44. Дубінчак, 18. Андрієвський, 92. Рамадані, 91. Волошин, 10. Шапаренко, 77. Беніто, 11. Ванат. (Другий тайм): 51. Моргун, 2. Вівчаренко, 32. Михавко, 25. Дячук, 20. Караваєв, 6. Бражко, 23. Малиш, 37. Царенко, 22. Кабаєв, 30. Діалло, 9. Пономаренко.

«Пахтакор» (стартовий склад): 35. Павлюченко, 15. Ортікбоєв, 77. Саїтов, 22. Адхамзода, 55. Пазілдінов, 2. Аскаров, 6. Рахматуллаєв, 17. Хамданов, 18. Саїднуруллаєв, 11. Хойдорконов, 10. Черан.

Поєдинок розпочався з атак «біло-синіх», які вочевидь хотіли порадувати вболівальників хорошим результатом після двох невдалих стартових матчів. Не дивно, що за такої активної гри в атаці нашій команді вдалося досить швидко відкрити рахунок: на 11-й хвилині Ванат увірвався до штрафного майданчика суперника і був збитий захисником «Пахтакора» — очевидний пенальті. Сам форвард і реалізував удар із «точки», пробивши низом у лівий від себе кут воріт — 1:0.

Підопічні Максима Шацьких спробували відповісти своїми моментами, але крім навісних передач у штрафний, які впевнено перехоплював Нещерет, у них більше майже нічого не виходило. А ось кияни кількома хвилинами потому могли подвоювати свою перевагу в рахунку: після чергового проходу Ваната правим флангом, м'яч у центрі штрафного отримав Шапаренко, але Микола невдало обробив його, і момент зрештою було втрачено.

Проте ближче до завершення першого тайму динамівцям все ж вдалося забити другий гол. І знову чудово зіграв Ванат, мабуть, найкращий футболіст у команді Олександра Шовковського в першому таймі. Владислав, отримавши передачу з флангу від Волошина, уже в падінні пробив низом у кут воріт «Пахтакора» — 2:0.

Однак на цьому всі головні події в першій половині зустрічі не завершилися. На 41-й хвилині нашим суперникам вдалося відіграти один гол завдяки індивідуальним діям захисника Адхамзода, який пробив у дальній кут після зміщення з лівого флангу в центр — 2:1. Але всього за три хвилини «біло-сині» знову вразили ворота «Пахтакора» — цього разу зіграла зв’язка Волошин-Беніто. Нігерієць зумів в один дотик замкнути передачу партнера з лінії воротарського — 3:1!

Приємно відзначити, що після перерви «Динамо» продовжило тримати досить високий темп, що дозволило нашій команді довести рахунок до розгромного. Кабаєв влучно прострілив із правого флангу в центр штрафного, звідки точно пробив Царенко — 4:1.

І навіть після четвертого забитого гола, наша команда не відсиджувалася в обороні. Могли також забивати Бражко і Караваєв, але їхні прицільні дальні удари парирував голкіпер «Пахтакора». Що стосується атак гостей, то в другому таймі вони більше намагалися створювати труднощі для динамівців за рахунок стандартних положень, але всі вони «читалися» киянами.

Фінальну крапку в поєдинку поставив Володимир Бражко, який зумів пробити точно зі штрафного на 82-й хвилині — 5:1! У підсумку «біло-сині» здобули заслужену перемогу — першу на нинішньому зборі в Туреччині. Відверто кажучи, окрім результату, потішила і сама гра у виконанні українського клубу, особливо, після двох стартових зустрічей.

Нагадаємо, свій наступний контрольний матч на тренувальному зборі в Туреччині «Динамо» проведе 2-го лютого. Суперником команди Олександра Шовковського буде софійський «Левскі». Про час початку поєдинку буде ще повідомлено пізніше.