Сергій Сидорчук забив у свої ворота в матчі за «Вестерло» (ВІДЕО)

2024-01-31 07:11 Український півзахисник бельгійського «Вестерло» Сергій Сидорчук записав собі в пасив автогол у черговому матчі за свій ... Сергій Сидорчук забив у свої ворота в матчі за «Вестерло» (ВІДЕО)

Український півзахисник бельгійського «Вестерло» Сергій Сидорчук записав собі в пасив автогол у черговому матчі за свій клуб.

Сергій Сидорчук

32-річний футболіст на 33-й хвилині вчорашнього поєдинку із «Серкль Брюгге» намагався у штрафному майданчику перервати флангову передачу, але невдало обробив м’яч і зрізав його у власні ворота.

Чемпіонат Бельгії. 23-й тур

«Вестерло» — «Серкль Брюгге» — 4:2 (4:1)
Голи: Яу (7, 19), Мадсен (22), Вермант (31) — СИДОРЧУК (33, автогол), Назінью (90+4)

Нагадаємо, що Сидорчук перейшов у «Вестерло» з київського «Динамо» на початку поточного сезону. Відтоді хавбек провів за бельгійську команду 17 матчів, і в його активі один гол і одна результативна передача.

31.01.2024, 07:11