Вест Гем — Борнмут — 1:1. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-01 23:28 1 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Борнмут — 1:1. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

1 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Борнмут (Англія).

Вест Хэм - Борнмут - 1:1. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Борнмут - 1:1. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 22-й тур

Вест Гем (Лондон) — Борнмут (Англія) — 1:1 (0:1)
Голи: Ворд-Проуз (61) — Соланке (3)

Огляд матчу Вест Гем — Борнмут:

У напруженому поєдинку Прем’єр-ліги «Вест Гем» і «Борнмут» на стадіоні «Лондон Стедіум» зіграли внічию 1:1. Гра була наповнена драматизмом, голами і замінами, що зробило її захоплюючим видовищем для вболівальників. Перша значуща подія матчу відбулася вже на 3-й хвилині, коли гравець «Борнмута» Домінік Соланке вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Гол Соланке потряс оборону «Вест Гема» і задав тон напруженій грі. По ходу матчу «Вест Гем» був сповнений рішучості відігратися і відновити паритет. Їхні зусилля окупилися на 61-й хвилині, коли було призначено пенальті. Джаррод Боуен вийшов на ударну позицію і впевнено переправив м’яч у сітку воріт, на радість господарям. Обидві команди прагнули домогтися перемоги, що призвело до запеклої боротьби в півзахисті. На 67-й хвилині Раян Крісті, гравець «Борнмута», отримав жовту картку за грубий підкат, що ще більше посилило напругу в матчі. Заміни зіграли вирішальну роль у грі: на 69-й хвилині «Борнмут» вирішив швидко провести три заміни. Андре Скотт і Джейден Клюйверт вийшли на заміну, замінивши Аарона Скотта і Юргена Клюйверта відповідно. Ці зміни привнесли свіжу енергію в атаку і надали нові тактичні варіанти для команди гостей. На 69-й хвилині «Вест Гем» пішов за їхнім прикладом і зробив власні заміни: Кевін Філліпс і Денні Інгс замінили Курта Філліпса і Деніела Інгса.

Ці заміни мали надати грі «Вест Гема» нового виміру і розблокувати наполегливу оборону «Борнмута». На 70-й хвилині, коли гра загострилася, Боуен отримав жовту картку за необдуманий виклик. Матч ставав усе більш фізичним, обидві команди боролися за кожну перевагу. Коли матч вступив у фінальну стадію, «Борнмут» зробив четверту й останню заміну, випустивши Люка Келлі замість Марко Керкеза на 79-й хвилині. Сподіваючись на пізній виграш, «Борнмут» посилив свої атакувальні можливості та збільшив шанси на перемогу. На 83-й хвилині гравець «Борнмута» Льюїс Кук отримав жовту картку за порушення правил, що підкреслило інтенсивність гри і прагнення гравців домогтися переваги. Час минав, і обидві команди шукали останню можливість вирвати перемогу. «Борнмут» зробив останню заміну, замінивши Максима Таверньє на Ромена Файвра, а «Вест Гем» випустив Мохаммеда Кудуса замість Максвелла Корнета. Гра закінчилася внічию 1:1 — справедливий результат з огляду на титанічну боротьбу, що розгорнулася на полі. Незважаючи на всі зусилля обох команд, жодна з них не змогла знайти переможний гол на пізніх стадіях гри. Ромен Файвр із «Борнмута» отримав жовту картку в компенсований час, додавши останній момент драми перед свистком судді. Загалом матч між «Вест Гемом» і «Борнмутом» став запеклим протистоянням, яке продемонструвало азарт і конкурентну природу Прем’єр-ліги. Обидві команди боролися до фінального свистка, і вболівальники з нетерпінням чекали наступних матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Вест Гем, Борнмут — Ноттінгем Форест.