Хетафе — Реал — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-01 23:53 1 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Реал — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

1 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Хетафе - Реал - 0:2. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Реал - 0:2. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Хетафе (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 0:2 (0:1)
Голи: Хоселу (14), Хоселу (56)

Попередження: Джене (26), Ферланд Менді (30)

Огляд матчу Гетафе — Реал:

У довгоочікуваному матчі між командами «Гетафе» та «Реал Мадрид» у Ла Лізі на вболівальників чекала напружена боротьба на стадіоні «Естадіо Колізеум». У перерві рахунок був 0:1 на користь «Реала», а до фінального свистка «Реал» здобув перемогу з рахунком 0:2. Гра розпочалася з запеклої рішучості з обох сторін, але саме «Реал» завдав першого удару. Уже на 14-й хвилині Хоселу вразив ворота суперника, чим розлютив уболівальників гостей. «Гетафе» був сповнений рішучості зрівняти рахунок, але їхні зусилля наштовхнулися на надійний захист гравців «Реала». У матчі не обійшлося без жовтих карток: на 26-й хвилині попередження отримав Джене з «Гетафе», а на 30-й хвилині — Ф. Менді з «Реала». Фізична складова гри посилилася, і обидві команди стали викладатися на повну, намагаючись узяти гру під свій контроль. На початку другого тайму менеджери провели стратегічні заміни, щоб привнести в гру свіжі сили. Першим зробив хід «Реал Мадрид», замінивши А. Рюдігера на Е. Камавінгу на 46-й хвилині. Гетафе швидко наслідував цей приклад, замінивши Д. Дуарте на Ж. Латаса на 47-й хвилині. Крім того, на тій же хвилині Джине замінив Д. Ріко.

«Гетафе» продовжував боротися за вирівнювання рахунку, але їхні надії звалилися, коли на 56-й хвилині гравець «Реала» Хоселу забив свій другий гол у матчі. Оборона господарів насилу стримувала атакувальні можливості «Реала», і їхні зусилля незмінно наштовхувалися на опір. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили заміни, щоб довести справу до перемоги. На 76-й хвилині «Реал Мадрид» випустив Вінісіуса Жуніора замість Родріго, щоб зміцнити свою перевагу. У «Гетафі» також відбулися зміни: Б. Майораль замінив Х. Мату на 88-й хвилині, а Н. Максимович вийшов замість Ю. Сантьяго. Під час пізньої серії замін «Реал Мадрид» замінив Хоселу на Б. Діаса на 88-й хвилині. Діаса на 88-й хвилині, а Х. Беллінгем замінив Д. Карвахаля. Ці заміни були спрямовані на те, щоб зберегти контроль над грою і забезпечити перемогу. В останні хвилини матчу обидві команди вели запеклу боротьбу, але надійна оборона «Реала» не дала змоги «Гетафі» забити гол. Загалом матч продемонстрував талант і рішучість як «Гетафе», так і «Реала». Клінічна гра «Реала» та надійний захист стали вирішальним фактором у перемозі з рахунком 0:2. Завдяки цій перемозі «Реал» продовжує доводити свою перевагу в Ла Лізі, а «Гетафе» намагається перегрупуватися і відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Гетафе, Реал — Атлетіко.