Контрольний матч. «Динамо» — «Левскі» — 0:1. Огляд матчу

2024-02-02 17:49 У п’ятницю, 26 січня, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині черговий контрольний матч. ... Контрольний матч. «Динамо» — «Левскі» — 0:1. Огляд матчу

У п’ятницю, 26 січня, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині черговий контрольний матч. Суперником української команди виступив болгарський «Левські».

Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ЛЕВСЬКІ» (Софія, Болгарія) — 0:1 (0:1)
Гол:
Галчев (22)

«Динамо»: (1-й тайм) — Нещерет, Гусєв, Попов, Михавко, Вівчаренко, Бражко, Рамадані, Царенко, Караваєв, Беніто, Ванат; (2-й тайм) — Бущан, Дячук, Біловар, Сирота, Дубінчак, Бражко (Царенко, 68), Андрієвський, Малиш, Волошин, Пашко (Діалло, 74), Матвієнко.

Початок матчу пройшов у середньому темпі, і жодна з команд не володіла перевагою. Але «Левські» незабаром зумів створити гостроту біля воріт «Динамо», і один із таких моментів реалізував. Спершу навісна передача в штрафний майданчик «Динамо» завершилася ударом метрів із шести, м’яч летів прямо в «дев’ятку», але чудово зіграв Нещерет. А через п’ять хвилин Галчев пробив низом з-за меж штрафного майданчика, і м’яч влетів точно в нижній кут воріт «Динамо» — 0:1.

«Динамо», пропустивши гол, активізувалося, але до якихось кардинальних змін це не призвело. У відрізку першого тайму, що залишився, жодна з команд не створила навіть натяку на гольовий момент.

Другий тайм не сильно відрізнявся від першої половини зустрічі. Хоч і почався він із непоганого удару Андрієвського зі штрафного, після якого м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт «Левські». Щоправда, болгарська команда доволі швидко відповіла, причому, більш гостро: після удару по воротах «Динамо» метрів із 7-ми м’яч ледь не чиркнув об штангу.

Надалі гра проходила в рівній боротьбі, але тільки «Левські» в цьому відрізку зустрічі створював гольові моменти. Спершу Бущан зумів виручити «Динамо» від вірного голу після виходу віч-на-віч, а потім кіпер киян зумів дотягнутися м’яча, який летів у «дев’ятку» його воріт у результаті дальнього удару. І на цьому події звітного матчу вичерпалися — 1:0, перемога «Левські».

Свій наступний спаринг команда Олександра Шовковського проведе найближчого четверга, 8 лютого, проти латвійської «Лієпаї».