Майнц — Вердер — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 18:26 3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Вердер — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Майнц - Вердер - 0:1. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Вердер - 0:1. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Майнц (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 0:1 (0:1)
Голи: Марвін Дакш (2)

Попередження: Ніклас Старк (35), Дж. Стадія (45+1), Том Краус (68), Амірі (79), Ріхтер (87), А. Качі (89), Л. Біттенкур (89)

Огляд матчу Майнц — Вердер:

У нещодавньому матчі Бундесліги між командами FSV Mainz 05 і Werder Bremen обидві команди продемонстрували на полі рішучість і майстерність. Матч проходив на стадіоні MEWA ARENA і завершився захоплюючим протистоянням двох команд. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Вердера Бремена». Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, і «Вердер Бремен» зумів вийти вперед завдяки голу М. Дакша на 2-й хвилині.

Цей перший гол забезпечив їм вирішальну перевагу перед перервою. У другому таймі обидві команди прагнули до голу і створили безліч гольових нагод. Запекла боротьба на полі призвела до отримання кількох жовтих карток. Н. Штарк і Я. Стаге з «Вердера Бремена» були вилучені на 35-й і 45-й хвилинах відповідно. Водночас гравець «Майнца 05» Т. Краусс також отримав жовту картку. Краусс також отримав жовту картку на 68-й хвилині. Обидві команди провели заміни під час матчу, щоб посилити атакувальні можливості. На 63-й хвилині Й. Буркардт був замінений на Л. Айорка у складі «Майнца 05». Після цього «Вердер Бремен» зробив три заміни поспіль: М. Дакш був замінений на Н. Вольтемаде, Дж. Нджінмах вийшов замість Р. Борре, а Р. Шмід був замінений на Л. Біттенкурта, все на 69-й хвилині. FSV Mainz 05 зробив другу заміну на 73-й хвилині, коли Т. Краусс був замінений на М. Ріхтера. Інтенсивність матчу наростала в міру того, як час минав, що призвело до нових вилучень. На 79-й хвилині жовту картку отримав Н. Амірі, потім Дж. Нганкам був замінений на Д. Мамутовича, а на 84-й хвилині П. Мвене поступився місцем Е. Фернандешу. Під кінець матчу «FSV Mainz 05» продовжив боротьбу за вихід уперед. На 85-й хвилині Н. Амірі замінив Д. Кора як останню заміну. Вердер Бремен також зробив пізню заміну на 86-й хвилині: Й. Стаге змінив К. Гросса. Матч був затьмарений шквалом пізніх жовтих карток: на 87-й хвилині одну отримав М. Ріхтер з FSV Mainz 05, а на 89-й хвилині — А. Качі. На 89-й хвилині арбітр вилучив гравця «Вердера Бремена» Л. Біттенкура, а на 90-й хвилині Ф. Агу замінив Ж. Малатіні. Рахунок 0:1 на користь бременського «Вердера» став вирішальним для команди. Цей поєдинок Бундесліги між командами FSV Mainz 05 і Werder Bremen продемонстрував інтенсивність і пристрасть німецького футболу. Обидві команди билися щосили, але саме «Вердер Бремен» вийшов переможцем завдяки ранньому голу і стійкій обороні. Арена MEWA стала свідком захопливого поєдинку, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Уніон, Вердер — Гайденгайм.