Бохум — Аугсбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 18:29 3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Аугсбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

Бохум - Аугсбург - 1:1. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Аугсбург - 1:1. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Бохум (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 1:1 (1:0)
Голи: М. Брощинські (33) — Демірович (90+1)

Попередження: М. Брощинські (44), T. Oermann (45+4), К. Якіч (70), P. Osterhage (76)

Огляд матчу Бохум — Аугсбург:

Матч Бундесліги між командами «Вфл Бохум» і «Аугсбург» на стадіоні «Фоновія Рурштадіон» завершився внічию 1:1. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Бохума», але «Аугсбург» зумів зрівняти рахунок на останніх хвилинах гри. На 33-й хвилині «Бохум» вийшов уперед завдяки голу М. Брошинські. Півзахисник, скориставшись вдало розіграною комбінацією, вивів свою команду вперед. Однак перед самою перервою Брошинські отримав жовту картку за необережну поведінку, внаслідок чого «Бохум» залишився вдесятьох. У другому таймі обидві команди провели шквал замін, намагаючись вплинути на хід гри. На 60-й хвилині «Аугсбург» ввів у гру П. Тіца замість П. Біля, сподіваючись привнести свіжу енергію в атаку. Після цього відбулися ще дві заміни: Е. Рекшбекай замінив А. Енгельса, а Ф. Єнсен — С. Мішеля. На 68-й хвилині «Вфл Бохум» також здійснив низку змін: К. Антві-Аджей був замінений на М. Квартенга, а К. Штогер поступився місцем К. Шлоттербеку. Тактичні зміни були спрямовані на зміцнення позицій обох команд на полі та потенційне створення нових можливостей. По ходу гри напруга зростала, що призвело до кількох вилучень.

К. Якіч з «Аугсбурга» отримав жовту картку на 70-й хвилині, а П. Остерхаге з «Бохума» був попереджений на 76-й хвилині. Ці попередження підкреслили змагальний характер матчу. На 79-й хвилині «ВФЛ Бохум» здійснив третю заміну: М. Брошинські замінив М. Віттека. Тренер сподівався, що ця зміна допоможе зберегти невелику перевагу до фінального свистка. Однак у ФК «Аугсбург» були інші плани. На 90-й хвилині ФК «Аугсбург» заробив пенальті завдяки фолу в штрафному майданчику. Е. Демірович вийшов на ударну позицію і не помилився, рятуючи очко для своєї команди. Відчувши необхідність у пізній атаці, «Вфл Бохум» зробив останню заміну, замінивши М. Беро на П. Хофманна. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися перемоги в заключній стадії матчу. Нічия означає, що обидві команди здобули по очку, які можуть виявитися цінними в їхньому прагненні піднятися вгору по турнірній таблиці Бундесліги. Загалом матч між ФК «Бохум» і ФК «Аугсбург» пройшов у напруженій боротьбі, і обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися позитивного результату. На стадіоні «Фоновія Рурштадіон» розгорнулося захопливе футбольне дійство, яке характеризувалося голами, жовтими картками та стратегічними замінами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Бохум, Аугсбург — РБ Лейпциг.