Фрайбург — Штутгарт — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 18:41 3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Штутгарт — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Фрайбург - Штутгарт - 1:3. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - Штутгарт - 1:3. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 1:3 (1:2)
Голи: Л. Кюблер (45+11) — D. Undav (3), Кріс Фюріх (7), Міттельштадт (74)

Попередження: C. Streich (21), Гінтер (41), Максиміліан Еггештейн (45+4), Міттельштадт (72)

Огляд матчу Фрайбург — Штутгарт:

У захопливому матчі Бундесліги «Фрайбург» зіграв із «Штутгартом» на стадіоні «Європа-Парк». У матчі було шість жовтих карток, одна червона і кілька фантастичних голів з обох сторін. Незважаючи на сильну гру обох команд у першому таймі, «Штутгарт» у підсумку здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:1. Гра почалася з бурхливої події: Д. Ундав зі «Штутгарта» забив лише за три хвилини до кінця матчу. На 7-й хвилині гості продовжили свій потужний ривок, забивши ще один гол від К. Фюріха. «Фрайбург» із самого початку зіткнувся з нелегким завданням, і їхні проблеми тільки посилилися, коли М. Рол отримав червону картку на 18-й хвилині, залишивши їх у чисельній меншості. Перший тайм продовжував залишатися насиченим подіями: жовті картки отримали гравці «Фрайбурга» М. Гінтер, М. Еггештайн і К. Штрайх. Однак перед самою перервою «Фрайбургу» вдалося повернути надію, коли Л. Кублер забив гол на 45-й хвилині, довівши рахунок до 2:1. У другому таймі обидві команди боролися за контроль над грою. На 72-й хвилині гравець «Штутгарта» М. Міттельштадт отримав жовту картку, поповнивши список попереджень, що зростає.

«Фрайбург» спробував переломити хід гри, зробивши дві заміни на 73-й хвилині: на поле вийшли Дж. Макенго і Н. Хофлер. Однак «Штутгарт» відповів уже за хвилину, коли М. Міттельштадт забив свій другий гол у матчі на 74-й хвилині, збільшивши розрив у рахунку до 3:1. Ця поразка виявилася занадто серйозною для «Фрайбурга», і, намагаючись врятувати матч, обидві команди зробили кілька замін на останніх хвилинах. «Фрайбург» замінив Й. Макенго, Н. Хофлера, Л. Холера, М. Гінтера і М. Філіпа на К. Гюнтера, М. Грегорича, Ф. Муслію, Н. Вайсхаупта і В. Гріфо. У «Штутгарта» ж замість К. Фюріха і М. Міттельштадта вийшли Й. Левелінг, Е. Міллот, М. Дахуд і П. Штенцель. Матч завершився напруженою кінцівкою, в якій на останніх хвилинах ще три жовті картки отримали Л. Кублер і М. Філіп з «Фрайбурга», а також А. Штіллер зі «Штутгарта». Однак ці попередження мало вплинули на результат гри. VfB Stuttgart здобув заслужену перемогу, продемонструвавши свою майстерність в атаці та вміння використовувати свої шанси. З іншого боку, «Фрайбург», незважаючи на червону картку, мужньо бився, але в підсумку не зміг відігратися. Цей захопливий матч Бундесліги між «Фрайбургом» і «Штутгартом» став яскравим прикладом майстерності, рішучості та непередбачуваності, завдяки яким футбол так улюблений глядачами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Фрайбург, Штутгарт — Майнц.