Монако — Гавр — 1:1. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 15:53 4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Гавр — 1:1. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Гавр (Франція).

Монако - Гавр - 1:1. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Гавр - 1:1. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 20-й тур

Монако (Франція) — Гавр (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: Бен Йеддер (63) — Фофана (65)

Предупредження: S. Магаса (33), J. Казимир (50), A. Joujou (60), Бен Єддер (75)

Огляд матчу Монако — Гавр:

Монако і Гавр подарували вболівальникам напружений і захопливий футбольний матч на стадіоні «Стад Луї-II» у нещодавньому поєдинку Ліги 1. За рівного рахунку в першому таймі, що закінчився з рахунком 0:0, обидві команди наполегливо билися до фінального свистка, в результаті чого була зафіксована нічия 1:1. Початок матчу викликав великі очікування у любителів футболу. І «Монако», і «Гавр» демонстрували вражаючі навички, але вже на 33-й хвилині сталася перша помітна подія. На 50-й хвилині другу жовту картку отримав гравець «Монако» С. Магасса, задавши тон фізичному та конкурентному поєдинку. Другу жовту картку в матчі було отримано гравцем «Гавра» Ж. Казимиром. Напруга наростала, але матч продовжував тримати вболівальників у напрузі. На 57-й хвилині «Монако» здійснив першу заміну, випустивши Е. Бен Сегіра замість К. Діатти. Ця зміна додала команді свіжих сил і створила більше можливостей для того, щоб вийти з глухого кута. Однак на 60-й хвилині А. Жужу, гравець «Гавра», також отримав жовту картку, що свідчить про їхнє запекле прагнення до перемоги. Остаточно глухий кут був перерваний на 63-й хвилині, коли В. Бен Єддер із «Монако» забив блискучий гол.

Але перевага господарів була недовгою: на 65-й хвилині «Гавр» зрівняв рахунок завдяки невдалому голу Й. Фофани. Обидві команди намагалися дотиснути переможця, зробивши тактичні заміни на останніх хвилинах матчу. Гавр випустив Р. Ндіайє замість Л. Него на 70-й хвилині, а Монако ввів М. Аклюша замість Т. Мінаміно на 71-й хвилині. Ці зміни мали струсити гру в надії на перемогу. У міру того як цокав годинник, емоції наростали, що призвело до жовтої картки для гравця «Монако» В. Бен Йеддера на 75-й хвилині. Напруга зберігалася до останніх хвилин матчу, коли «Монако» зробив третю заміну, випустивши на поле І. Якобса замість К. Уаттари на 87-й хвилині. У відповідь «Гавр» зробив дві швидкі заміни на 88-й хвилині: Е. Саббі замінив С. Грансіра, а Д. Кузяєв вийшов замість С. Нгура. Крім того, замість О. Ель-Хаджама в гру було введено А. Санганте. Остання прикметна подія матчу відбулася на 90-й хвилині, коли А. Головін із «Монако» отримав жовту картку, що підкреслює інтенсивність і фізичну міць, якими була наповнена вся гра. У підсумку матч завершився внічию 1:1, залишивши в обох команд змішані емоції. У той час як «Монако» продемонстрував свою майстерність в атаці, забивши заслужений гол, «Гавр» продемонстрував свою стійкість, зрівнявши рахунок. Вболівальники можуть з упевненістю очікувати нових захоплюючих зустрічей між цими командами в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Монако, Гавр — Ренн.