Реймс — Тулуза — 2:3. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 18:00 4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Тулуза — 2:3. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Тулуза (Франція).

Реймс - Тулуза - 2:3. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Тулуза - 2:3. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 20-й тур

Реймс (Франція) — Тулуза (Франція) — 2:3 (0:3)
Голи: Теума (49), Серхіо Акіме (90+1) — C. Мавісса Елебі (11), S. Babicka (31), Т. Даллінга (45+2)

Попередження: Н. Шмідт (18), B. Stambouli (21), Т. Де Смет (24), Расмус Ніколаїсен (56), Г. Суазо (87)

Огляд матчу Реймс — Тулуза:

У захопливому поєдинку між «Реймсом» і «Тулузою» в Лізі 1 вболівальники стали свідками американських гірок емоцій. Матч, що проходив на стадіоні Stade Auguste-Delaune, став свідком неймовірного повороту подій після домінуючої гри «Тулузи» в першому таймі, яка вела з рахунком 3:0. Однак у другому таймі «Реймс» відбився, зумівши забити два м’ячі і довівши підсумковий рахунок до 3:2 на користь «Тулузи». Початок матчу був стрімким, і перший гол не змусив себе чекати. Уже на 11-й хвилині гравець «Тулузи» К. Мавісса Елебі влучив у сітку воріт, вивівши свою команду вперед. Цей гол задав тон «Тулузі», яка продовжила домінувати в матчі. Протягом усієї гри «Реймс» стикався з дисциплінарними проблемами: обидві команди отримували жовті картки. На 18-й хвилині був вилучений Н. Шмідт із «Тулузи», а потім Б. Стамбулі і Т. Де Смет із «Реймса» на 21-й і 24-й хвилинах відповідно. Ці фоли порушили ритм гри «Реймса» і дозволили «Тулузі» зберегти контроль над грою. На 31-й хвилині «Тулуза» завдала ще одного удару — С. Бабичка влучив у сітку, збільшивши свою перевагу до 2:0. Незадовго до перерви у ворота «Тулузи» було призначено пенальті, і Т. Даллінга не помилився, реалізувавши його. Здавалося, що з рахунком 3:0 «Тулуза» приречена на перемогу, однак у другому таймі «Реймс» вийшов на поле у всеозброєнні. На 49-й хвилині Т. Теума забив вирішальний гол за «Реймс», подарувавши їм проблиск надії. Цей гол підняв настрій господарів та їхніх уболівальників, вдихнувши нове життя в матч.

На 56-й хвилині гравець «Тулузи» Р. Ніколайсен отримав жовту картку, оскільки «Реймс» продовжував наполегливо домагатися чергового голу. Реймс зробив першу заміну на 63-й хвилині, випустивши А. Річардсона замість Т. Куду. Тулуза також зробила заміну: Н. Шмідт замінив К. Кассереса на 63-й хвилині. Під час матчу «Тулуза» провела серію замін на 73-й і 74-й хвилинах, випустивши М. Деслера, В. Каманзі, С. Бабічку і Ю. Гбохо. Реймс відповів своїми замінами на 76-й хвилині, ввівши в гру А. Коне і М. Мунеці. Коли гра добігла кінця, Реймс продовжив іти вперед. На 82-й хвилині Й. Абдельхамід був замінений на Й. Фофану, сподіваючись на те, що він зможе вплинути на хід гри. На 87-й хвилині гравець «Тулузи» Ж. Суазо отримав жовту картку за фол. В останні хвилини гри «Реймс» знайшов порятунок, коли на 90-й хвилині С. Акієме забив гол, зробивши рахунок 3:2. Цей пізній гол спровокував захопливий фінал, у якому «Реймс» кинув усі сили на те, щоб зрівняти рахунок. У відчайдушній спробі зберегти перевагу «Тулуза» провела п’яту й останню заміну, випустивши А. Доннума замість Н. Скайтті. Однак «Реймс» так і не зміг знайти вислизаючий гол, і матч закінчився перемогою «Тулузи» з рахунком 3:2. Цей матч продемонстрував непередбачуваність і азарт футболу: «Тулуза» домінувала в першому таймі, а «Реймс» зробив відважну спробу відігратися в другому. Обидві команди продемонстрували свій бойовий дух і рішучість, зробивши цей матч незабутнім для вболівальників, присутніх на матчі, і тих, хто дивився його з дому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Реймс, Тулуза — Нант.