Челсі — Вулверхемптон — 2:4. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 18:02 4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Вулверхемптон — 2:4. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Вулверхемптон (Англія).

Челси - Вулверхэмптон - 2:4. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Вулверхэмптон - 2:4. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 23-й тур

Челсі (Лондон) — Вулверхемптон (Англія) — 2:4 (1:2)
Голи: Палмер (19), Т. Сілва (86) — Кунья (22), Дісасі (43), Кунья (63), Кунья (82)

Предупредження: Мало смаку (31), Нельсон Семедо (39), Педро Нето (41), М. Кайседо (56), Б. Чілуелл (78)

Огляд матчу Челсі — Вулверхемптон:

У захопливому та насиченому подіями матчі «Челсі» приймав «Вулвз» на «Стемфорд Брідж» у рамках Прем’єр-ліги. Обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість, влаштувавши захопливе видовище для вболівальників. Перший тайм розпочався енергійно, і на 19-й хвилині «Челсі» вийшов уперед. Героєм зустрічі став Каллум Палмер, який спокійно переправив м’яч повз воротаря «Вулвз» і забезпечив своїй команді перевагу.

Однак святкування було недовгим: уже за три хвилини «Вулвз» зрівняли рахунок. Матеус Кунья знайшов м’яч у сітці воріт «Вулвз», щоб зрівняти рахунок. Напруга матчу продовжувала зростати, що призвело до кількох жовтих карток, виданих суддею. На 31-й хвилині попередження отримав півзахисник «Челсі» М. Густо, а потім Н. Семедо і П. Нето на 39-й і 41-й хвилинах відповідно. Напруга на полі була відчутною, обидві команди боролися за контроль над ситуацією. Незадовго до перерви «Вулвз» спіткало нещастя — гол А. Дісасі повернув «Челвз». Дісасі повернув «Челсі» лідерство. На тлі хаосу було видно, що обидві команди жадають перемоги в цьому довгоочікуваному поєдинку. Другий тайм розпочався з моментального удару по надіях «Челсі»: на 63-й хвилині Матеус Кунья завдав нового удару, і «Вулвз» знову зрівняли рахунок. Гол вдихнув нову енергію в стан «вовків», змусивши «Челсі» незабаром провести заміну. Н. Джексон вийшов на поле замість М. Кайседо в надії переломити хід матчу на користь «Челсі». Обидві команди продовжували вносити тактичні зміни, намагаючись отримати перевагу. На 72-й хвилині К. Нкунку замінив К. Чуквуемека, а «Вулвз» ввели в гру П. Сарабію і Т. Дойла замість П. Нето і Ж. Беллегарде. Заміни привнесли в гру свіжі сили і додали новий вимір в ігровий процес. У міру того як час минав, інтенсивність матчу почала даватися взнаки, і гравці ставали дедалі більш фізичними у своїх протистояннях. На 78-й хвилині гравець «Челсі» Б. Чілуелл отримав жовту картку, що посилило напругу. У відповідь «Челсі» випустив на поле А. Гілкріста та Б. Бадіашиле, замінивши М. Густо та Б. Чілуелла відповідно. Чілуелла відповідно. 82-га хвилина стала вирішальною в матчі, коли «Вулвз» призначили пенальті. Матеус Кунья вийшов на ударну позицію і не помилився, знову вивівши «Вовків» уперед. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, «Челсі» відмовився здаватися без бою і на 86-й хвилині зрівняв рахунок. Гол Т. Сілви відродив віру в перемогу в стані «Челсі». На останніх хвилинах гри відбулося більше замін: Р. Аіт-Нурі та Х. Буено вийшли на поле за «Вулвз», а Дж. Гомес і М. Доерті — за «Челсі». Обидві команди кинули всі сили на останні миті, відчайдушно прагнучи перемоги. Однак цьому не судилося статися: суддя дав фінальний свисток за рахунку 2:4 на користь «Вулвз». Матч продемонстрував азарт і непередбачуваність футболу Прем’єр-ліги. І «Челсі», і «Вулвз» продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усієї гри, залишивши вболівальників у повному захваті. Хоча «Вулвз» здобули перемогу в цьому матчі, немає сумнівів, що «Челсі» буде сильнішим у наступних зустрічах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Челсі, Вулверхемптон — Брентфорд.