Арсенал — Ліверпуль — 3:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 20:28 4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Ліверпуль — 3:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Ліверпуль (Англія).

Арсенал - Ливерпуль - 3:1. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Ливерпуль - 3:1. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 23-й тур

Арсенал (Лондон) — Ліверпуль (Англія) — 3:1 (1:1)
Голи: Б. Сака (14), Габріель Мартінеллі (67), Троссар (90+2) — Габріель Магальяйнс (45+3)

Предупредження: Дж. Гомес (25), Вайт (31), Конате (55), Габріель Магальяйнс (57), Якуб Ківіор (69), Конате (88), Nunez Darwin (90), В. Саліба (90+1), Райс (90+4), Хаверц (90+5)

Огляд матчу Арсенал — Ліверпуль:

У захопливому матчі, що відбувся на стадіоні «Емірейтс», «Арсенал» здобув перемогу над «Ліверпулем», чинним чемпіоном Прем’єр-ліги. Підсумковий рахунок 3:1 підтвердив перевагу «Арсеналу» в цьому довгоочікуваному поєдинку. Матч розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою неймовірну майстерність і рішучість. «Арсенал» вийшов уперед на 14-й хвилині, коли Букайо Сака забив м’яч у сітку воріт, викликавши захват у глядачів. Однак «Ліверпуль» швидко відповів жовтою карткою Джо Гомеса на 25-й хвилині, продемонструвавши свою стійкість. По ходу гри напруга зростала, і судді доводилося втручатися в перебіг подій. У матчі було кілька напружених моментів і кілька примітних інцидентів. На 31-й хвилині Бенджамін Вайт з «Арсеналу» отримав жовту картку, а перед самою перервою Габріель з «Ліверпуля» здійснив прикрий гол, зрівнявши рахунок на табло — 1:1. Свисток на перерву дав обом командам можливість виробити стратегію і перегрупуватися. На початку другого тайму «Арсенал» зробив вирішальну заміну, випустивши замість Яна Ківіора Олександра Зінченка. «Ліверпуль» також здійснив потрійну заміну на 58-й хвилині, випустивши Трента Александера-Арнольда, Коді Гакпо і Раяна Гравенберха.

Перелом у грі «Арсеналу» настав на 67-й хвилині, коли Габріель Мартінеллі забив гол, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. Цей гол ще більше зміцнив упевненість «Арсеналу», в той час як «Ліверпуль» намагався повернути собі самовладання. У міру того як цокав годинник, обидві команди відчували все більший тиск, намагаючись врятувати матч. На 69-й хвилині гравець «Арсеналу» Ківіор отримав жовту картку, продемонструвавши інтенсивність гри. На 74-й і 79-й хвилинах «Арсенал» здійснив останні заміни, замінивши Мартінеллі і Сака на Леандро Троссарда і Рейсса Нельсона відповідно. На 85-й хвилині «Ліверпуль» спробував переломити хід матчу на свою користь, випустивши Тьяго замість Гомеса. Однак їхні надії зруйнувалися, коли на 88-й хвилині Ібрагіма Конате отримав жовту картку, а потім був вилучений з поля. Розчарування «Ліверпуля» було очевидним, оскільки їм насилу вдавалося підтримувати дисципліну на полі. Останні хвилини матчу ознаменувалися шквалом карток: Конате і Діого Нуньєс отримали жовті картки за «Ліверпуль», а Вільям Саліба, Деклан Райс і Кай Хавертц були попереджені за «Арсенал». На останніх секундах гри Троссар оформив перемогу «Арсеналу» приголомшливим голом, встановивши остаточний рахунок 3:1. Тріумф «Арсеналу» над «Ліверпулем» став свідченням їхньої стійкості та рішучості повернути собі місце в еліті Прем’єр-ліги. На стадіоні «Емірейтс» відбувся незабутній матч, який, безсумнівно, запам’ятається вболівальникам обох команд на довгі роки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Арсенал, Ліверпуль — Бернлі.