Інтер — Ювентус — 1:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 23:42 4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Ювентус — 1:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Ювентус (Турин).

Интер - Ювентус - 1:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Ювентус - 1:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Інтер (Мілан) — Ювентус (Турин) — 1:0 (1:0)
Голи: Гатті (37)

Предупредження: Влахович (19), Даніло (33), Мхітарян (51), Тюрам (77), С. Індзагі (79)

Огляд матчу Інтер — Ювентус:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Інтер» зустрівся з «Ювентусом» на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца». Коли суддя дав свисток до початку матчу, обидві команди продемонстрували сильне бажання довести свою перевагу на полі. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі за володіння м’ячем і вражаючих оборонних діях з обох сторін. Однак на 37-й хвилині «Інтеру» вдалося повести в рахунку завдяки невдалому голу Ф. Гатті з «Ювентуса». У другому таймі гра продовжилася, і обидві команди жадали перелому. Дух суперництва загострився до межі, внаслідок чого суддя показав кілька жовтих карток. На 19-й хвилині гравець «Ювентуса» Д. Влаховіч отримав попередження, а на 33-й хвилині — його партнер по команді Даніло. На 51-й хвилині був вилучений і гравець «Інтера» Х. Мхітарян. Намагаючись переломити хід матчу на свою користь, «Ювентус» зробив першу заміну на 66-й хвилині, випустивши Ф. Костича замість Т. Веа. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб привнести свіжу енергію в атаку команди. Друга заміна у складі «Ювентуса» відбулася одночасно: К. Йілдіз замінив Ф. К’єзу. Не відстаючи, «Інтер» також вирішив здригнутися, зробивши дві заміни на 73-й хвилині.

М. Дарміан вийшов замість Д. Дамфріса, а Ф. Дімарко замінив Карлоса Аугусто. Незабаром після цього гравець «Інтера» М. Турам отримав жовту картку, що ще більше загострило атмосферу гри. Однак на 77-й хвилині його швидко замінив М. Арнаутович. В останні хвилини гри напруга продовжувала наростати. На 88-й хвилині Ф. Гатті був замінений на Алекса Сандро, а А. Камб’язо звільнив місце для Ф. Міретті в тій же заміні. Бремер з «Ювентуса» також отримав жовту картку на 88-й хвилині. Тим часом «Інтер» зробив останні заміни на 89-й хвилині: Н. Барелла був замінений на Д. Клаассена, а А. Бастоні звільнив місце для С. де Врея. «Ювентус» також зробив останню заміну на 90-й хвилині: замість К. Алькараса вийшов В. Маккенні. Незважаючи на запеклі спроби обох команд, рахунок на табло залишився незмінним. Рання перевага «Інтера» виявилася переможною, дозволивши здобути важку перемогу над сильним «Ювентусом». Матч запам’ятається своєю конкурентною боротьбою та майстерністю гравців. Після фінального свистка «Інтер» відсвяткував свій тріумф, а «Ювентус» залишив поле розчарованим. Цей захопливий поєдинок підкреслив якість і азарт, які Серія А дарує футбольним уболівальникам по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Інтер, Ювентус — Удінезе.