Рома — Кальярі — 4:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-05 23:39 5 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Кальярі — 4:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

5 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Кальярі (Італія).

Рома - Кальяри - 4:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Кальяри - 4:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Рома (Рим) — Кальярі (Італія) — 4:0 (2:0)
Голи: Пе ллегріні (2), Дібала (23), Дібала (51), D. Huijsen (59)

Попередження: N. Nandez (66), Леандро Паредес (66)

Огляд матчу Рома — Кальярі:

AS Roma домінує над Кальярі, здобувши перемогу з рахунком 4:0 на «Стадіо Олімпіко» AS Roma продемонструвала чудову гру, здобувши оглушливу перемогу з рахунком 4:0 над Кальярі в матчі Серії А, що відбувся на легендарному «Стадіо Олімпіко». Господарі поля домінували від початку і до кінця, залишивши суперника безпорадним і нездатним відігратися. Перший тайм став свідком запальної атаки «Роми», коли маестро півзахисту Лоренцо Пеллегріні відкрив рахунок уже на 2-й хвилині. Пеллегріні продемонстрував свою майстерність і влучність, влучивши у площину воріт, і задав тон домінуванню «Роми» в матчі. Оборона «Кальярі» насилу стримувала натиск господарів, і на 23-й хвилині Пауло Дібала збільшив перевагу «Роми», забивши винятковий гол. Було очевидно, що «Кальярі» потрібно перегрупуватися в перерві, але їхня боротьба продовжилася і в другому таймі. Лише через шість хвилин після перерви «Рома» здобула право на пенальті, який майстерно реалізував Дібала. Це ще більше погіршило становище «Кальярі», і команда стала відставати на чотири м’ячі. На 55-й хвилині менеджер «Роми» Паулу Фонсека вирішив зробити кілька стратегічних замін. Стівен Ель-Шаараві був замінений на Ніколо Залевскі, а Дієго Льоренте поступився місцем Даніелю Хюйсену. Крім того, Пеллегріні покинув поле і був замінений на Едоардо Бове. Наступні заміни ще більше посилили гру «Роми».

На 58-й хвилині Анхеліньо замінив Расмуса Крістенсена, надавши команді нової енергії. Незабаром після цього, на 59-й хвилині, Хюйсен забив свій другий гол у матчі, ще більше зміцнивши перевагу «Роми». «Кальярі» намагався знайти імпульс, і їхній менеджер, Леонардо Семплічі, спробував змінити хід матчу своїми замінами. Філіп Ацці та Марчелло Праті були замінені на Зіто Лувумбо та Джакомо Гаетано відповідно на 62-й хвилині. Алессандро Доссена вийшов замість Нікколо Віоли, щоб вдихнути нове життя в атаку «Кальярі». По ходу матчу обидві команди отримали по жовтій картці. Леандро Паредес із «Роми» отримав попередження на 66-й хвилині, а Наітан Нандес із «Кальярі» також був вилучений. У спробі змінити ситуацію Яннік Міна замінив Міхала Ветеску на 67-й хвилині. У заключній стадії обидві команди зробили чергові заміни. Дібала, який уже довів, що є силою на полі, був замінений на Томмазо Балданці на 74-й хвилині. У підсумку домінування «Роми» було неможливо заперечити, і вона здобула заслужену перемогу над «Кальярі» з рахунком 4:0. Клінічна гра і невпинні атаки залишили «Кальярі» беззахисним протягом усього матчу. Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості «Ромі», яка продовжує свою кампанію в Серії А. Загалом, це був видатний виступ «Роми», який підкреслив їхню здатність контролювати гру і демонструвати свій талант. Кальярі, з іншого боку, необхідно перегрупуватися й усунути прогалини в обороні, які були виявлені їхніми суперниками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Інтер, Кальярі — Лаціо.