Майнц — Уніон — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-07 21:36 7 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Уніон — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

7 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Уніон (Берлін).

Майнц - Унион - 1:1. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Унион - 1:1. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 18-й тур

Майнц (Німеччина) — Уніон (Берлін) — 1:1 (1:1)
Голи: Джонатан Буркардт (45+8) — Р. Госенс (45+13)

Попередження: Аджорк (15), Фогт (53), Діого Лейте (79)

Огляд матчу Майнц — Уніон:

Матч Бундесліги між командами FSV Mainz 05 і Union Berlin на стадіоні MEWA ARENA завершився внічию 1:1, обидві команди показали видовищний футбол. Рахунок у перерві також був 1:1, що говорить про напружену боротьбу від початку і до кінця матчу. Гра розпочалася зі швидкого шквалу жовтих карток, одну з яких отримала команда FSV Mainz 05, а один із гравців команди Union Berlin також був вилучений. Ці ранні сутички задали тон майбутньому фізичному протистоянню двох сторін. Перший прорив стався на 15-й хвилині, коли гравець «Майнца 05» Л. Ажорк отримав жовту картку. За цим послідував гол перед самою перервою, коли Й. Буркардт знайшов м’яч у сітці воріт FSV Mainz 05, забезпечивши їм перевагу. Однак Union Berlin швидко відреагували і зрівняли рахунок, коли Р. Госенс забив гол просто під кінець перерви. Цей гол надав грі нової енергії, забезпечивши захопливий другий тайм. У другому таймі обидві команди зробили низку замін, прагнучи освіжити свої атаки. FSV Mainz 05 випустив Д. да Косту замість С. Відмера, а «Уніон Берлін» зробив першу заміну, випустивши Б. Холлербаха замість Ю. Вертессена.

На 53-й хвилині гравець «Уніон Берлін» К. Фогт був вилучений з поля, продемонструвавши фізичну складову матчу. Обидві команди наполегливо билися, створюючи кілька нагод, але надійний захист і воротар зберігали рівний рахунок. На 70-й хвилині «Майнц 05» зробив другу заміну, випустивши Н. Амірі замість Д. Кора. Амірі замість Д. Кора. Берлінський «Уніон» відповів другою заміною всього через шість хвилин, замінивши К. Фогта на Д. Лейте. У заключній десятихвилинці напруга в грі наростала. Берлінський «Уніон» зробив третю і четверту заміни: А. Шафер вийшов замість А. Краля, а Р. Госенс був замінений на Ж. Руссільона. Руссільона. На 82-й хвилині гості зробили останню заміну, замінивши К. Воланда на Б. Ааронсона. На 84-й хвилині гравець берлінського «Уніона» Й. Габерер отримав жовту картку, що підкреслило напруження боротьби. FSV Mainz 05 також зробив дві пізні заміни: Л. Ажорка замінив Б. Груда, а Т. Краусс — А. Ханче-Ольсен. Незважаючи на всі зусилля обох команд у заключній стадії, рахунок залишився незмінним. Матч завершився внічию 1:1 — справедливий результат з огляду на рівну гру команд FSV Mainz 05 і Union Berlin. Ця захоплива зустріч продемонструвала конкурентоспроможність і майстерність Бундесліги та змусила вболівальників із нетерпінням чекати наступного туру матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Майнц, Уніон — Вольфсбург.