Контрольний матч. «Динамо» — «Лієпая» — 5:2. Огляд матчу

2024-02-08 18:45 У четвер, 8 лютого, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині черговий контрольний матч. ... Контрольний матч. «Динамо» — «Лієпая» — 5:2. Огляд матчу

У четвер, 8 лютого, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині черговий контрольний матч. Суперником української команди виступила латвійська «Лієпая».

Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ЛІЄПАЯ» (Латвія) — 5:2 (3:2)
Голи:
Царенко (8), Дячук (22), Супряга (34), Караваєв (48), Ванат (66) — Файє (18), Сілагадзе (44)

«Динамо»: Нещерет (Моргун, 63), Біловар (Попов, 55), Сирота (Михавко, 63), Дячук (Малиш, 63), Дубінчак (Вівчаренко, 63), Шепелєв (Шапаренко, 46), Андрієвський (Бражко, 63), Караваєв (Кабаєв, 63), Беніто (Волошин, 63), Царенко (Буяльський, 46), Супряга (Ванат, 63).

«Динамо» активно розпочало цей матч, відразу заволоділо перевагою і вже на 8-й хвилині зустрічі відкрило рахунок: Андрієвський вивів Царенка в праву частину штрафного майданчика «Лієпаї» і той підготовленим ударом спрямував м’яч у дальній верхній кут воріт латвійської команди — 1:0.

Домігшись успіху, «Динамо» продовжувало атакувати, але «Лієпая» примудрилася зрівняти рахунок. На 18-й хвилині матчу в контратаці латвійської команди Файє ударом з меж штрафного майданчика «Динамо» відновив рівновагу — 1:1. Утім, лише через чотири хвилини динамівці повернули собі перевагу: Дячук після подачі Андрієвського з кутового чітким ударом головою відправив м’яч під поперечину — 2:1.

А наприкінці першого тайму «Динамо» зуміло розвинути свій успіх. Воротар «Лієпаї» відбив м’яч після удару Беніто, але Супряга результативно зіграв на добиванні — 3:1. Ось тільки прибалтійці знову зуміли відповісти: за хвилину до свистка на перерву Сілагадзе ударом метрів із 20-ти спрямував м’яч у «дев’ятку» воріт «Динамо» — 3:2.

Але вже на самому початку другого тайму «Динамо» розвинуло свій успіх. Це Караваєв виявився спритнішим за всіх у штрафному майданчику «Лієпаї» і після рикошету переправив м’яч у ворота — 4:2. А в середині другого тайму Ванат реалізував вихід один на один, і так рахунок став 5:2.

Свій наступний спаринг команда Олександра Шовковського проведе вже завтра, 9 лютого, проти «Шкендії» з Північної Македонії.