Боруссія Д — Фрайбург — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-09 23:35 9 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Фрайбург — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

9 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Фрайбург (Німеччина).

Боруссия Д - Фрайбург - 3:0. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Фрайбург - 3:0. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Фрайбург (Німеччина) — 3:0 (2:0)
Голи: Мален (16), Мален (45+7), Н. Фюлькруг (87)

Предупредження: Райерсон (14), Мален (74)

Огляд матчу Боруссія Д — Фрайбург:

Дортмундська «Боруссія» в захопливому матчі Бундесліги на легендарному стадіоні SIGNAL IDUNA PARK зустрілася з «Фрайбургом». Дортмундці здобули переконливу перемогу над суперниками з рахунком 3:0. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свої наміри та атакувальні здібності. Дортмундська «Боруссія» відкрила рахунок на 16-й хвилині, коли Доніелл Мальєн вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. Лише за кілька хвилин, на 23-й хвилині, «Фрайбург» здійснив заміну: Марк-Олівер Гульде був замінений на Адама Салаї у спробі посилити атакувальні можливості. Коли перший тайм добіг кінця, дортмундська «Боруссія» збільшила свою перевагу, забивши ще один гол від Доніелла Малена на 45-й хвилині. У другому таймі «Фрайбург» здійснив дві заміни на 59-й хвилині, випустивши Вінченцо Гріфо і Масая Окугаву, у спробі переломити хід матчу на свою користь. Однак дортмундська «Боруссія» залишалася надійною в обороні, припиняючи всі спроби суперника забити. На 66-й хвилині дортмундська «Боруссія» зробила першу заміну, випустивши Джеймі Байно-Гіттенса замість Юліана Брандта. Ця заміна надала атакувальній грі дортмундців нової енергії та динамізму.

Однак через кілька хвилин гравець дортмундської команди Доніелл Мален отримав жовту картку за порушення правил, що нагадало йому про необхідність бути більш обережним. На 79-й хвилині обидві команди зробили заміни: Йонас Райерсон був замінений на Маріуса Вольфа у складі дортмундської «Боруссії», а Роланд Саллай вийшов у складі «Фрайбурга» замість Марка Флеккена. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб освіжити команди і внести нові ідеї в їхні атаки. Коли час підійшов до останніх хвилин матчу, дортмундська «Боруссія» продовжувала невпинно йти вперед. На 87-й хвилині вони оформили перемогу ще одним голом. Цього разу відзначився Ніклас Фуллькруг. За кілька хвилин до кінця гри дортмундська «Боруссія» зробила ще три заміни: Ян Маацен, Емре Кан і Марко Реус, а «Фрайбург» провів останню заміну: замість Крістіана Гюнтера в гру вступив Джонатан Шмід. Ці зміни були спрямовані на те, щоб закріпити перевагу дортмундців і забезпечити комфортну перемогу. У підсумку дортмундська «Боруссія» здобула тріумфальну перемогу над «Фрайбургом» із рахунком 3:0. Матч продемонстрував атакувальну майстерність дортмундців і клінічну реалізацію моментів, у яких відзначився Доніелл Мален. Ця перемога, безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у собі, адже вони націлені на успіх у Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Боруссія Д, Фрайбург — Айнтрахт.