Кадіс — Бетіс — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-09 23:54 9 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Бетіс — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

9 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Кадис - Бетис - 0:2. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Бетис - 0:2. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Кадіс (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 0:2 (0:1)
Голи: Willian José (6), Пабло Форнальс (46)

Предупредження: Хуанмі (53), Sokratis (65)

Огляд матчу Кадіс — Бетіс:

«Реал Бетіс» здобув перемогу в захопливому поєдинку Ла Ліги проти «Кадіса» на стадіоні «Нуево Міранділья». За рахунку 0:1 у перерві та 0:2 в основний час на користь «Реал Бетіса» матч подарував футбольним уболівальникам захоплююче видовище майстерності та рішучості. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди з перших хвилин продемонстрували свою майстерність в атаці. Проте вже на шостій хвилині «Реал Бетіс» вийшов уперед завдяки голу нападника Вілліана Хосе. Гол бразильського нападника приніс «Реал Бетісу» перевагу та змусив «Кадіс» позадкувати. У другому таймі «Реал Бетіс» продовжив домінувати в атаці, і йому не знадобилося багато часу, щоб збільшити свою перевагу. Уже за хвилину після перерви півзахисник «Реал Бетіса» П. Форнальс вразив ворота суперника, ще більше зміцнивши свій контроль над грою. Кадіс, який відчайдушно намагався повернутися в гру, зробив ранню заміну на 46-й хвилині: І. Алехо замінив Хуанмі. Однак зміни не змогли одразу переломити хід гри на користь «Кадіса». Розчарування «Кадіса» вилилося на 53-й хвилині, коли Хуанмі отримав жовту картку за фол, що ще більше обмежило їхні шанси на повернення в гру.

Сократіс із «Реал Бетіса» також отримав жовту картку на 65-й хвилині, поповнивши список вилучень у напруженому матчі. На 69-й хвилині «Кадіс» зробив ще дві заміни: Р. Собріно та Г. Ескара. Собріно і Г. Ескаланте замінили С. Гвардіолу та А. Фернандеса відповідно. Подвійна заміна була спрямована на те, щоб привнести в атаку «Кадіса» свіжу енергію і креатив. «Реал Бетіс», усвідомлюючи свою перевагу, зробив першу заміну на 71-й хвилині, замінивши А. Еззальцулі на Родрі. Мета заміни — зберегти стабільність в обороні та втримати свою перевагу. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Реал Бетіс» зробив ще три заміни у швидкій послідовності. На 78-й хвилині Вілліан Жозе замінив К. Авілу, а Н. Фекір — В. Карвалью. Карвалью. Ці зміни додали свіжих сил в атакувальну лінію «Реал Бетіса», продовжуючи чинити тиск на оборону «Кадіса». Останню заміну «Кадіс» здійснив на 82-й хвилині: Р. Наварро поступився місцем М. Гомесу. Тим часом «Реал Бетіс» також здійснив дві пізні заміни на 90-й хвилині: П. Форнальса замінив С. Альтіміра, а М. Рока вийшов замість А. Руїбаля. Із фінальним свистком «Реал Бетіс» здобув заслужену перемогу над «Кадісом», відобразивши свою перевагу впродовж усього матчу. Обидві команди продемонстрували дух суперництва і влаштували захопливий матч для футбольних уболівальників, продемонструвавши все, що може запропонувати Ла Ліга.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Кадіс, Бетіс — Алавес.