Ліверпуль — Бернлі — 3:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 18:58 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Бернлі — 3:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Бернлі (Англія).

Ливерпуль - Бернли - 3:1. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Бернли - 3:1. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Ліверпуль (Англія) — Бернлі (Англія) — 3:1 (1:1)
Голи: Діого Хота (31), Діас (52), Nunez Darwin (79) — D. O’Shea (45)

Попередження: D. O’Shea (14), J. Quansah (19), J. Браунхілл (26), Ендо (33), V. Kompany (55), Nunez Darwin (69)

Огляд матчу Ліверпуль — Бернлі:

«Ліверпуль» здобув перемогу над «Бернлі» в матчі Прем’єр-ліги на «Анфілді» «Ліверпуль» зустрівся з «Бернлі» в довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Анфілді». Гра вийшла напруженою, обидві команди викладалися на полі на повну. Незважаючи на рахунок 1:1 у перерві, «Ліверпулю» вдалося здобути переконливу перемогу над суперником із рахунком 3:1. Початок матчу пройшов у швидкому темпі. На 14-й хвилині жовту картку отримав гравець «Бернлі» Д. О’Ши, а на 19-й хвилині — гравець «Ліверпуля» Джей Куанса. Гра загострилася ще більше, коли на 26-й хвилині жовту картку отримав гравець «Бернлі» Дж. Браунхілл. На 31-й хвилині «Ліверпуль» вирвався вперед, коли Діого Жота ударом з лінії воротарського вивів свою команду вперед. Однак на 33-й хвилині до числа гравців, які отримали жовту картку, приєднався гравець «Ліверпуля» У. Ендо. Напруга продовжувала наростати, коли на 39-й хвилині жовту картку отримав менеджер «Ліверпуля» Дж. Клопп. Перед самою перервою «Бернлі» вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Д. О’Ши на 45-й хвилині. На перерву команди пішли за рахунку 1:1. У другому таймі «Ліверпуль» вийшов уперед і з перших хвилин дав зрозуміти про свої наміри. На 46-й хвилині «Ліверпуль» зробив першу заміну, замінивши Т. Александера-Арнольда на Х. Елліотта. На 52-й хвилині «Ліверпуль» повернув собі лідерство, коли Л. Діас забив вражаючий гол.

На 55-й хвилині жовту картку отримав гравець «Бернлі» В. Компані, поповнивши список вилучень у матчі. На 69-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліверпуля» Д. Нуньєс. Однак на 79-й хвилині він спокутував свою провину, забивши вирішальний гол і збільшивши перевагу «Ліверпуля» до 3:1. В останні хвилини гри обидві команди провели швидкі заміни. На 80-й хвилині «Бернлі» випустив М. Естеве замість Вітіньо. На 81-й хвилині «Бернлі» зробив ще одну заміну, замінивши А. Ремзі на Х. Массенго. На 82-й хвилині «Ліверпуль» зробив другу заміну, замінивши К. Гакпо на Л. Діаса. Бернлі також зробив заміну на 86-й хвилині, випустивши З. Амдуні замість Й. Брууна Ларсена. Коли гра перейшла в травматичний час, «Ліверпуль» зробив три заміни. А. Робертсон вийшов замість К. Цімікаса на 90-й хвилині, а потім Дж. Макконнелл замінив В. Ендо. Остання заміна — А. Мак Аллістер замінив Б. Кларка на тій же хвилині. Матч завершився впевненою перемогою «Ліверпуля» з рахунком 3:1. Уболівальники влаштували справжнє свято, адже їхня команда здобула надважливу перемогу в Прем’єр-лізі. Ця перемога дозволила «Ліверпулю» піднятися ще вище в турнірній таблиці, продемонструвавши рішучість боротися за чемпіонський титул. Матч «Ліверпуль» — «Бернлі» на «Анфілді» став захопливим поєдинком, який продемонстрував усю гостроту і драматизм футбольної Прем’єр-ліги. Обидві команди наполегливо билися протягом усієї гри, але вирішальним фактором виявилася здатність «Ліверпуля» реалізувати свої моменти.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Ліверпуль, Бернлі — Арсенал.