Фулгем — Борнмут — 3:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 19:02 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Борнмут — 3:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Борнмут (Англія).

Фулхэм - Борнмут - 3:1. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Борнмут - 3:1. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Фулгем (Англія) — Борнмут (Англія) — 3:1 (2:0)
Голи: Боббі Рід (5), Родріго Муніс (36), Родріго Муніс (52) — Маркос Сенесі (50)

Предупредження: Соланке (62), Сміт (81), Вілсон (90+4)

Огляд матчу Фулгем — Борнмут:

«Фулгем» здобув перемогу над «Борнмутом» із рахунком 3:1 на стадіоні «Крейвен Коттедж» У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Крейвен Коттедж» «Фулгем» здобув переконливу перемогу над «Борнмутом» із підсумковим рахунком 3:1. Матч розпочався з напруженої боротьби між двома командами, внаслідок чого в перерві рахунок був 2:0 на користь «Фулхема». Однак на початку другого тайму «Борнмуту» вдалося зрівняти рахунок, після чого «Фулгем» оформив перемогу ще одним голом. «Фулгем» упевнено розпочав матч, і їм знадобилося всього п’ять хвилин, щоб вийти вперед. Боббі Де Кордова-Рейд став героєм матчу, спокійно завершивши добре відпрацьовану комбінацію, і вивів «Фулхем» уперед. Перший тайм тривав під диктовку «Фулхема», і на 36-й хвилині Родріго Муніс подвоїв перевагу. Муніс продемонстрував свою майстерність і холоднокровність перед воротами, ставши цінним придбанням для господарів поля. У перерві «Борнмут» програвав 2:0 і потребував сильної гри в другому таймі, щоб повернутися в гру. У надії змінити ситуацію «Борнмут» зробив ранню заміну, замінивши на 46-й хвилині Л. Келлі на М. Керкеза. Відповідь «Борнмута» послідувала швидко — на 50-й хвилині їм вдалося скоротити відставання в рахунку. М. Сенезі продемонстрував свої бомбардирські здібності вдалим ударом, вдихнувши нове життя в надії гостьової команди на повернення. Попри зусилля «Борнмута», на 52-й хвилині «Фулгем» завдав нового удару, погасивши всі надії на повернення. Родріго Муніс, який вже встиг відзначитися голом на початку матчу, знову продемонстрував свій клінічний характер, оформивши дубль і відновивши перевагу «Фулхема» у два м’ячі.

По ходу другого тайму обидві команди провели тактичні зміни. «Борнмут» отримав жовту картку на 62-й хвилині, коли Д. Соланке був попереджений. У відповідь на це «Борнмут» зробив подвійну заміну на 63-й хвилині, випустивши А. Скотта замість А. Семеньо. «Фулгем» також зробив заміну: на 63-й хвилині Т. Кейрні змінив Х. Ріда. Менеджер «Фулхема» зробив ще одну перестановку в команді, замінивши Б. Де Кордова-Ріда на Х. Вілсона на 64-й хвилині. Час минав, і обидві команди продовжували вносити зміни. На 69-й хвилині М. Таверньє і Л. Сіністерра з «Борнмута» були замінені на Д. Ваттару та Е. Унала. На 74-й хвилині «Фулгем» зробив третю заміну, замінивши Родріго Муніса на А. Бройю. На 81-й хвилині жовту картку отримав А. Сміт із «Борнмута», і напруга в матчі стала наростати. На 85-й хвилині «Фулгем» відповів своїми замінами, випустивши Вілліана і А. Перейру замість А. Траоре і Ф. Балло-Тура відповідно. На останніх хвилинах матчу жовту картку отримав гравець «Фулхема» Г. Вілсон на 90-й хвилині, що додало драматизму в завершальну стадію. Коли пролунав фінальний свисток, «Крейвен Коттедж» вибухнув від радості, підтвердивши перемогу «Фулхема» над «Борнмутом» із рахунком 3:1. Матч продемонстрував майстерність і цілеспрямованість гравців, розважаючи пристрасних уболівальників, які спостерігали за грою з трибун. «Фулгем», безсумнівно, буде задоволений своєю грою, забезпечивши собі три очки і піднявшись у таблиці Прем’єр-ліги. З іншого боку, «Борнмуту» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої недоліки, щоб у найближчих матчах знову стати сильнішим. Футбольні вболівальники в усьому світі стали свідками захопливого поєдинку між «Фулгемом» і «Борнмутом», що свідчить про хвилюючу і конкурентну боротьбу в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Астон Вілла, Ньюкасл — Борнмут.