Рома — Інтер — 2:4. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 21:00 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) та ... Рома — Інтер — 2:4. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) та Інтер (Мілан).

Рома - Интер - 2:4. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Интер - 2:4. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Рома (Рим) — Інтер (Мілан) — 2:4 (2:1)
Голи: Манчіні (28), С. Ель Шаараві (44) — Ачербі (17), Тюрам (49), Анджеліньо (56), Алессандро Бастоні (90+3)

Попередження: Манчіні (47), D. Huijsen (90+1)

Огляд матчу Рома — Інтер:

На стадіоні «Олімпіко» «Рома» зустрілася з «Інтером» у захопливому матчі Серії А. У перерві рахунок був 2:1 на користь «Роми», але до кінця гри «Інтер» здобув перемогу з рахунком 4:2. На 17-й хвилині «Інтер» забив гол у ворота Ф. Ачербі й одразу ж перехопив ініціативу. Однак «Рома» швидко відповіла на це на 28-й хвилині, коли Г. Манчіні ударом головою зрівняв рахунок. «Рома» продовжила набирати обертів і вийшла вперед незадовго до перерви. Удар С. Ель-Шаараві на 44-й хвилині запалив домашній натовп на Stadio Olimpico, залишивши «Інтеру» небагато роботи в другому таймі. Г. Манчіні отримав жовту картку всього за дві хвилини до кінця другого тайму, поставивши свою команду в невигідне становище. Скориставшись цією можливістю, «Інтер» відігрався на 49-й хвилині, коли М. Турам зрівняв рахунок. Матч, здавалося, загострювався з кожною миттю. На 56-й хвилині Анджеліно забив гол у власні ворота, і «Рома» знову вийшла вперед. Однак «Інтер» не дозволив цій невдачі послабити свій дух. Провівши низку замін, вони ввели в гру свіжі сили, щоб переломити хід поєдинку. «Рома» також вирішила внести зміни, щоб зберегти свою перевагу.

На 61-й хвилині Б. Крістанте був замінений на Е. Бове, а Анджеліно звільнив місце для Л. Спінаццоли. На ці тактичні ходи, спрямовані на збереження контролю над грою, «Інтер» відповів виходом С. де Врея замість Ф. Ачербі на 63-й хвилині. На 75-й хвилині «Інтер» продовжив атакувати, випустивши на заміну Ф. Дімарко, Карлоса Аугусто, Л. Мартінеса і М. Дарміана. «Рома» пішла за їхнім прикладом, зробивши третю і четверту заміни: С. Ель-Шаараві і Л. Пеллегріні замінили Н. Залевскі і Т. Балданці на 76-й хвилині. Ближче до кінця гри обидві команди відчайдушно боролися за перемогу. На 87-й хвилині «Інтер» замінив М. Турама на А. Санчеса, сподіваючись знайти пізнього переможця. AS Roma також намагалася домогтися успіху, зробивши п’яту заміну, випустивши П. Дибалу замість С. Азму. Дібалу замість С. Азмуна. На 90-й хвилині, коли матч наближався до завершення, гравець AS Roma Д. Хюйсен отримав жовту картку, продемонструвавши зростаюче напруження боротьби на полі. Однак саме «Інтер» посміявся наостанок, коли А. Бастоні забив гол на останній хвилині матчу, оформивши перемогу своєї команди з рахунком 4:2. Матч між «Ромою» та «Інтером» став захопливим поєдинком, який продемонстрував непередбачуваність та азарт футбольної Серії А. Обидві команди продемонстрували свій талант і пристрасть, залишивши вболівальників у передчутті нових захопливих поєдинків у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Рома, Інтер — Салернітана.