Андрій Лунін: «Жирона» проводить вражаючий сезон, але ми домінували всю гру, а результат говорить сам за себе»

2024-02-11 10:57 Український воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін прокоментував розгромну перемогу своєї команди та «Жироною» (4:0) у вчорашньому ... Андрій Лунін: «Жирона» проводить вражаючий сезон, але ми домінували всю гру, а результат говорить сам за себе»

Український воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін прокоментував розгромну перемогу своєї команди та «Жироною» (4:0) у вчорашньому матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії.

Андрій Лунін. Фото: Gettyimages

«Ми домінували протягом усієї гри. Результат говорить сам за себе. Хороший день, але нам потрібно продовжувати працювати.

Жирона“ проводить вражаючий сезон, грає дуже добре, проти цієї команди складно грати. Так, сьогоднішній матч склався так, як він склався, але до цього моменту „Жирона“ виступала дуже добре.

Остання хвилина попереднього матчу, з „Атлетіко“ (1:1, „Реал“ пропустив у компенсований час другого тайму, — прим. ред.), справила на нас вплив. Це був тривожний дзвіночок, клацання, яке дало нам необхідний імпульс до зібраності та максимальної концентрації.

Що стосується мене, що я почуваюся дуже добре, працюю, намагаюся прогресувати крок за кроком, насолоджуюся Мадридом, стадіоном і всім іншим, що зараз є в моєму житті», — наводить слова Луніна DefensaCentral.

Кращий коментар

auto-ruslan-zhuk
Руслан Жук - Наставник
11.02.2024 11:10
Рано ще Жироні думати про чемпіонство, але зайняти призове місце їм цілком до снаги.