Дженоа — Аталанта — 1:4. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 21:04 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Аталанта — 1:4. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Аталанта (Бергамо).

Дженоа - Аталанта - 1:4. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Аталанта - 1:4. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Дженоа (Генуя) — Аталанта (Бергамо) — 1:4 (0:1)
Голи: Малиновський (51) — Чарльз Де Кетелер (22), Т. Купмейнерс (55), Давида Дзаппакоста (90+10), Туре (90+13)

Попередження: K. Strootman (24), Чарльз Де Кетелер (24), Колашинац (32), M. Bani (54), Мартен де Роон (90+2), Аарон Мартін (90+3), О. Міранчук (90+7)

Огляд матчу Дженоа — Аталанта:

«Аталанта» продемонструвала свою перевагу в захоплюючому матчі Серії А проти «Дженоа» на «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс». Незважаючи на повільний початок гри, гості здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1. У першому таймі «Аталанта» одразу ж узяла гру під свій контроль. На 22-й хвилині півзахисник К. Де Кетелаере ударом зі штрафного вивів свою команду вперед. У «Дженоа» було достатньо моментів, але втілити їх у голи не вдалося. Перший тайм також ознаменувався шквалом жовтих карток. К. Строотман із «Дженоа» і К. Де Кетеляре з «Аталанти» були вилучені на 24-й хвилині, а С. Колашинац з «Аталанти» — на 32-й хвилині. Це додало матчу додаткового напруження, оскільки обидві команди боролися за контроль над ситуацією. Другий тайм розпочався з того, що «Дженоа» продемонструвала нову рішучість. На 51-й хвилині Р. Малиновський блискучим голом зрівняв рахунок, вдихнувши нове життя в команду господарів. Однак їхня радість була недовгою, бо «Аталанта» швидко відповіла. Лише через чотири хвилини Т. Копмейнерс з «Аталанти» відновив перевагу своєї команди. Цей гол, здавалося, зламав дух «Дженоа», і вони спробували повернути контроль над грою. Обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід матчу.

На 57-й хвилині у складі «Аталанти» з’явилися Е. Хольм, Г. Скамакка і Е. Б. Туре, а у складі «Дженоа» — М. Бадель і А. Мартін. По ходу матчу на 76-й хвилині в «Аталанти» було скасовано гол через офсайд, що позбавило їх можливості збільшити свою перевагу. Однак вони продовжували наполегливо прагнути до перемоги. На останніх хвилинах гри «Аталанта» продовжила йти вперед. На 90-й хвилині Д. Дзаппакоста забив гол, а потім Е. Б. Туре додав четвертий м’яч у ворота своєї команди. Ці пізні голи забезпечили «Аталанті» переконливу перемогу з рахунком 4:1. У матчі також стався шквал замін і жовтих карток на останніх хвилинах. На 83-й хвилині у складі «Дженоа» з’явився С. Сабеллі, а на 88-й хвилині — Ж. Мессіас. У складі «Аталанти» також відбулися зміни: Р. Толой і М. Руджері з’явилися на 88-й і 90-й хвилинах відповідно. У розпал цих замін обидві команди отримали жовті картки. М. де Рун та А. Міранчук з «Аталанти» отримали попередження на 90-й хвилині, а А. Мартін із «Дженоа» — аналогічне покарання. Загалом, домінантна гра «Аталанти» продемонструвала її атакувальну майстерність та клінічну завершеність. Дженоа, навпаки, доведеться шкодувати про втрачені можливості. Перемога з рахунком 4:1 дозволила «Аталанті» затвердити свій авторитет у Серії А і довести, чому вона є однією з найкращих команд ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Дженоа, Аталанта — Сассуоло.