Ювентус — Удінезе — 0:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-13 01:00 12 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Удінезе — 0:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

12 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Удінезе (Італія).

Ювентус - Удинезе - 0:1. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Удинезе - 0:1. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Ювентус (Турин) — Удінезе (Італія) — 0:1 (0:1)
Голи: L. Giannetti (25)

Попередження: Кінгслі Еізібуе (10), Бремер (38), В. Маккенні (74), Воллес (82), Ісаак Успіх (89), Х. Ніколуссі Кавілья (90+2)

Огляд матчу Ювентус — Удінезе:

У напруженому і напруженому матчі Серії А «Ювентус» приймав «Удінезе» на легендарному стадіоні «Альянц». Гра вийшла захопливою, обидві команди боролися за найважливіші три очки. Незважаючи на перевагу господарів, «Ювентус» не зміг домогтися перемоги, і «Удінезе» здобув тріумфальну перемогу з рахунком 1:0. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Удінезе», який яскраво почав гру. Вони з перших хвилин взяли гру під свій контроль і дали зрозуміти про свої наміри. На 10-й хвилині гравець «Удінезе» К. Ехізібуе отримав жовту картку, задавши тон напруженому поєдинку. Упродовж першого тайму «Удінезе» продовжував домінувати і на 25-й хвилині все-таки вирвав перемогу. Це Л. Джаннетті вразив уболівальників «Ювентуса», подарувавши своїй команді дорогоцінну перевагу. «Ювентус» же опинився під тиском, намагаючись знайти свій ритм. На 38-й хвилині Бремер отримав жовту картку, що ще більше погіршило ситуацію. На початку другого тайму тренер «Ювентуса» вирішив зробити заміну в надії переломити хід матчу. На 61-й хвилині замість К. Йилдиза вийшов Т. Веа, що додало команді свіжих сил. Однак «Удінезе» швидко відреагував на це, замінивши на 65-й хвилині К. Ехізібуе на Ж. Феррейру. Через хвилину «Удінезе» зробив ще одну заміну: Дж. Земура замінив Ф. Ебоселе.

«Ювентус» був сповнений рішучості відігратися і невпинно йшов уперед. Однак їхні зусилля наштовхнулися на жорсткий опір «Удінезе». На 74-й хвилині Ф. Гатті з «Ювентуса» отримав жовту картку, що ще більше посилило розчарування господарів. Матч продовжував залишатися напруженою боротьбою між двома командами. Намагаючись переломити хід зустрічі, «Ювентус» зробив потрійну заміну на 77-й хвилині. Ф. К’єза був замінений на С. Ілінга Джуніора, М. Локателлі звільнив місце для Х. Ніколуссі Кавільї, а «Удінезе» також зробив потрійну заміну, випустивши Ф. Товіна замість Бреннера. Обидві команди зробили останні зміни на 84-й хвилині: А. Камб’язо вийшов замість Л. Черрі у «Ювентуса», а Л. Лукка замінив І. Успеха у «Удінезе». Ближче до кінця гри напруга зросла, оскільки інтенсивність гри збільшилася. На 82-й хвилині жовту картку отримав Валаче з «Удінезе», потім І. Успіх на 89-й хвилині та Х. Ніколуссі Кавілья з «Ювентуса» на 90-й хвилині. Попри спроби «Ювентуса» відігратися, «Удінезе» втримав свою невелику перевагу до фінального свистка. Перемога з рахунком 1:0 стала для «Удінезе» заслуженим досягненням, а «Ювентус» залишився шкодувати про втрачені можливості. Матч продемонстрував конкурентоспроможність і якість футболу Серії А, залишивши вболівальників у передчутті нових захопливих зустрічей у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Ювентус, Удінезе — Кальярі.