Карлос де Пена відзначився голом уперше з вересня минулого року

2024-02-13 09:18 Колишній півзахисник київського «Динамо» Карлос де Пена, який виступає зараз за бразильський «Інтернасьонал», перервав свою затяжну ... Карлос де Пена відзначився голом уперше з вересня минулого року

Колишній півзахисник київського «Динамо» Карлос де Пена, який виступає зараз за бразильський «Інтернасьонал», перервав свою затяжну безгольову серію, що налічувала 22 матчі.

Карлос де Пена

31-річний уругваєць реалізував пенальті в поєдинку Ліги Гаушу (чемпіонат штату Ріу-Гранді-ду-Сул) проти «Сан-Жозе». Це перший гол де Пени з вересня минулого року, коли ексдинамівець розписався у воротах «Атлетика Паранаенсе» в матчі чемпіонату Бразилії.

Ліги Гаушу. Перший етап, 7-й тур

«Сан-Жозе»«Інтернасіонал» — 0:1 (0:0)
Гол: де Пена (66 пен.)

Нагадаємо, за «Інтернасіонал» де Пена виступає з квітня 2022 року. Відтоді півзахисник провів за цю команду 102 матчі у всіх турнірах, забивши 11 м’ячів і віддавши 9 результативних передач.