РБ Лейпциг — Реал — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-02-13 23:54 13 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Реал ... РБ Лейпциг — Реал — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Реал (Мадрид).

РБ Лейпциг - Реал - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Реал - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

РБ Лейпциг (Німеччина) — Реал (Мадрид) — 0:1 (0:0)
Голи: Діас (48)

Попередження: М. Роуз (45), М. Сімакан (53), Карвахаль (66), Юссуф Поульсен (77), Вінісіус Джуніор (85), Б. Шешко (85)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Реал:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Ред Булл Арена» зустрілися «РБ Лейпциг» і «Реал Мадрид». Матч завершився перемогою «Реала» з мінімальним рахунком 0:1. У першому таймі обидві команди вели запеклу боротьбу за вихід із глухого кута. У «РБ Лейпциг» був скасований гол через офсайд у Б. Сеско, що було дуже важливо для господарів поля. Перед самою перервою жовту картку отримав гравець «Лейпцига» М. Роуз, що ще більше посилило напругу в грі. Другий тайм розпочався з першого голу «Реала». Б. Діас влучив у сітку, забезпечивши гостям вирішальну перевагу. Цей гол надав матчу нового імпульсу, і «Лейпциг» став наполегливо намагатися зрівняти рахунок. Однак гра дедалі більше загострювалася, коли М. Сімакан отримав жовту картку за «Лейпциг», а потім Д. Карвахаль отримав попередження за «Реал Мадрид». Обидві команди прагнули домінувати у грі, що призвело до кількох жорстких сутичок та фолів. Коли час пішов на годинник, «РБ Лейпциг» зробив першу заміну, випустивши Л. Опенду замість Й. Поульсена, у спробі змінити динаміку гри.

Після цього відбулися ще дві заміни: Д. Ольмо і Б. Генріхс вийшли на поле замість Е. Елмаса і А. Хайдари відповідно. На жаль для «Лейпцига», незабаром після заміни Й. Поульсен отримав жовту картку. По ходу гри глядачі висловлювали своє невдоволення. «Реал Мадрид» також вирішив внести зміни до свого складу. Б. Діас вийшов замість Лукаса, а Родріго замінив Хоселу на 84-й хвилині. Маючи невелику перевагу, «Реал» прагнув утримати її до фінального свистка. В останні хвилини матчу напруга наростала, обидві команди відчайдушно намагалися домогтися результату. Вінісіус Жуніор отримав жовту картку за «Реал Мадрид», а Б. Сеско був попереджений за «РБ Лейпциг». В останній спробі врятувати нічию «Лейпциг» зробив останню заміну, замінивши К. Кампля на X. Шлагера. Незважаючи на наполегливі спроби «Лейпцига», оборона «Реала» вистояла, позбавивши команду шансів зрівняти рахунок. Фінальний свисток пролунав, і «Реал» здобув важку перемогу завдяки ранньому голу Б. Діаса. Цей матч продемонстрував інтенсивність і рішучість обох команд у Лізі чемпіонів УЄФА. РБ Лейпциг" відважно бився, але саме «Реал Мадрид» вийшов переможцем у цьому захоплюючому поєдинку на «Ред Булл Арені».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — РБ Лейпциг, Реал — РБ Лейпциг.