Штурм — Слован — 4:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 21:38 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Штурм (Грац) і Слован (Братислава). ... Штурм — Слован — 4:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Штурм (Грац) і Слован (Братислава).

Штурм - Слован - 4:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаШтурм - Слован - 4:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Штурм (Грац) — Слован (Братислава) — 4:1 (2:1)
Голи: M. Biereth (4), Йон Горенц Станкович (27), Кітеішвілі (64) — Г. Родрігес (8)

Попередження: J. Zmrhal (44), Газібегович (77), Г. Родрігес (77)

Огляд матчу Штурм — Слован:

У захопливому футбольному матчі Ліги конференції Європи УЄФА на стадіоні «Меркур Арена» зустрілися «Штурм Грац» і «Слован Братислава». Матч подарував уболівальникам багато емоцій: у перерві рахунок був 2:1 на користь «Штурма Граца», а в основний час — 4:1. Матч розпочався з того, що обидві команди продемонстрували відмінні атакувальні дії. «Штурм Грац» відзначився вже на 4-й хвилині, коли М. Бірет пробив у ближній кут. Однак «Слован Братислава» швидко відповів на це на 8-й хвилині, коли Г. Родрігес зрівняв рахунок. По ходу першого тайму «Штурм Грац» посилив свої атаки і був винагороджений на 27-й хвилині, коли Й. Горенц Станкович забив гол, знову вивівши свою команду в лідери. Слован Братислава" опинився у скрутному становищі перед самою перервою, коли Й. Змрхал отримав жовту картку. На початку другого тайму «Штурм Грац» продовжував домінувати у грі. На 59-й хвилині «Штурм Грац» зробив першу заміну, випустивши М. Саркарію замість В. Бовінга.

Заміна виявилася результативною, оскільки на 64-й хвилині «Штурм Грац» призначили пенальті, який О. Кітеішвілі реалізував у гол. На 68-й хвилині «Слован Братислава» спробував відігратися, зробивши першу заміну, замінивши Т. Барсегяна на В. Я. Вайсса. Однак їхні надії зруйнувалися, коли на 78-й хвилині Вайс отримав червону картку, залишивши «Слован Братиславу» вдесятьох. У кінцівці матчу «Штурм Грац» здійснив ще три заміни: на 71-й хвилині М. Бірет замінив С. Влодарчика, а О. Кітеішвілі на 83-й хвилині замінив С. Гірландер, а Й. Газібегович поступився місцем М. Джонстону, а А. Прасс на 84-й хвилині замінив А. Камара. Матч завершився для «Штурм Граца» блискуче: А. Камара забив гол на 90-й хвилині, оформивши перемогу своєї команди. Підсумковий рахунок 4:1 відображає повну перевагу «Штурм Граца» протягом усього матчу. Загалом, це була захоплива зустріч між «Штурм Грацем» і «Слованом» із Братислави, в якій «Штурм Грац» вийшов явним переможцем. Вражаюча гра «Штурма» продемонструвала його атакувальну майстерність і надійну оборону, забезпечивши заслужену перемогу в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Слован — Штурм, Слован — Штурм.