Олімпіакос — Ференцварош — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 21:44 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Олімпіакос (Пірей) і Ференцварош (Угорщина). ... Олімпіакос — Ференцварош — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Олімпіакос (Пірей) і Ференцварош (Угорщина).

Олимпиакос - Ференцварош - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаОлимпиакос - Ференцварош - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Олімпіакос (Пірей) — Ференцварош (Угорщина) — 1:0 (0:0)
Голи: A. Ель Каабі (83)

Попередження: Себраїл Макрекіс (37), S. Alexandropoulos (51), Девід Кармо (61), Henry Wingo (77), M. Ben Romdhane (90)

Огляд матчу Олімпіакос — Ференцварош:

Олімпіакос Пірей здобув перемогу у запеклій боротьбі з Ференцварошем ТК у захопливому футбольному матчі, який відбувся на легендарному стадіоні Георгіос Караїскакіс. Матч проходив у рамках Ліги Європи УЄФА — змагання, яке обіцяє захопливе й напружене протистояння від початку й до кінця. За рахунку 0:0 у перерві обидві команди прагнули вийти з глухого кута та здобути надважливу перемогу. У першому таймі обидві команди активно оборонялися, але жодна з них не змогла влучити у площину воріт. Однак на 2-й хвилині гол у ворота «Ференцваросі» було скасовано через офсайд у Б. Варги. Цей ранній переляк послужив тривожним сигналом для обох сторін. Під час матчу напруга наростала, що призвело до отримання жовтих карток гравцями обох команд. К. Макрецкіс із «Ференцваросі» отримав жовту картку на 37-й хвилині, а С. Александропулос і Д. Кармо з «Олімпіакоса Пірей» — на 51-й і 61-й хвилинах відповідно. У другому таймі відбулося більше тактичних змін, оскільки команди намагалися закріпитися в матчі.

На 62-й хвилині «Олімпіакос Пірей» зробив дві заміни: А. Орта вийшов замість С. Александропулоса, а Д. Поденсе — замість Г. Масураса. З іншого боку, «Ференцваросі ТК» зробив перші дві заміни на 75-й хвилині, замінивши Б. Варгу на А. Пешича і ввів Марку Пешича. Пешича і ввівши Маркіньоса замість М. А. Бен Ромдана. Матч досяг точки кипіння на 83-й хвилині, коли «Олімпіакос Пірей» нарешті забив гол. А. Ель Каабі знайшов крапку в сітці воріт, довівши до сказу домашню публіку. Цей гол виявився вирішальним, забезпечивши перемогу пірейського «Олімпіакоса» з рахунком 1:0. Однак гра не закінчилася без драми. На 90-й хвилині жовту картку отримав М. А. Бен Ромдане з «Ференцваросі», а «Олімпіакос Пірей» зробив дві швидкі заміни на останніх хвилинах. А. Ель Каабі був замінений на Ю. Ель Арабі, а К. Фортуніс вийшов замість В. Іборри. Матч став свідченням стійкості та рішучості обох команд. Пірейський «Олімпіакос» продемонстрував уміння виривати перемогу, а «Ференцваросі ТК» — майстерність у зриві атак суперника. Зрештою вирішальним фактором стала клінічна гра господарів. Перемога «Олімпіакоса» в Піреї дає їм значну перевагу в боротьбі за вихід до Ліги Європи УЄФА. Це був матч, який запам’ятається напруженою боротьбою та яскравими моментами, що осяяли стадіон «Георгіос Караїскакіс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ференцварош — Олімпіакос, Ференцварош — Олімпіакос.