Фейєноорд — Рома — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 21:45 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фейєноорд (Роттердам) і Рома (Рим). ... Фейєноорд — Рома — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фейєноорд (Роттердам) і Рома (Рим).

Фейеноорд - Рома - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаФейеноорд - Рома - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Фейєноорд (Роттердам) — Рома (Рим) — 1:1 (1:0)
Голи: Ігор Пайшао (45+1) — Лукаку (67)

Предупредження: T. Beelen (14), Y. Minteh (35), Льоренте (46), C. Stengs (69), Е. Бове (86)

Огляд матчу Фейєноорд — Рома:

«Фейєноорд» і «Рома» зустрілися в напруженому матчі Ліги Європи УЄФА на легендарному стадіоні «Фейєноорд». За рахунку 1:0 на користь «Фейєноорда» в перерві обидві команди наполегливо билися до кінця і зрештою домоглися нічиєї 1:1.

Матч почався з кількох жовтих карток. На 14-й хвилині попередження отримав гравець «Фейєноорда» Т. Белен, а на 35-й хвилині — Й. Мінтех. У міру наростання напруги на полі «Фейєноорд» вийшов уперед незадовго до перерви завдяки голу І. Пайшао. Після перерви «Рома» вийшла на поле більш рішучою і швидко дала про себе знати. На 46-й хвилині Д. Льоренте отримав жовту картку. На 63-й хвилині італійці зробили заміну, замінивши Н. Залевскі на С. Залевскі на С. Ель-Шаараві. Зусилля «Роми» виправдалися на 67-й хвилині, коли Р. Лукаку ударом головою зрівняв рахунок — 1:1. На 69-й хвилині гравець «Фейєноорда» К. Стенгс отримав жовту картку, що посилило напругу матчу. Наприкінці гри «Фейєноорд» зробив кілька замін, намагаючись повернути контроль над ситуацією. На 70-й хвилині К. Стенгс був замінений на Л. Іванусека. Потім, на 78-й хвилині, Б. Ньіувкооп та І. Пайшао замінили Г. Реада та А. Міламбо відповідно. AS Roma також зробив кілька змін, намагаючись домогтися перемоги. Р. Карсдорп замінив З. Челіка на 81-й хвилині. На 86-й хвилині Е. Бове отримав попередження, і незабаром після цього були зроблені дві заміни: Б. Крістанте вийшов замість Е. Бове, а П. Дибала — замість Т. Балданці. Після свистка на перерву обидві команди були змушені задовольнятися нічиєю, здобутою у впертій боротьбі. Матч продемонстрував рішучість і майстерність цих двох європейських клубів, і вболівальникам кортить побачити, як вони проявлять себе в матчах Ліги Європи УЄФА, що залишилися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Фейєноорд, Рома — Фейєноорд.