Бенфіка — Тулуза — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 23:59 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Тулуза (Франція). ... Бенфіка — Тулуза — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Тулуза (Франція).

Бенфика - Тулуза - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБенфика - Тулуза - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Бенфіка (Лісабон) — Тулуза (Франція) — 2:1 (0:0)
Голи: Ді Марія (68), Ді Марія (90+8) — Міккель Деслер (75)

Попередження: Стейн Спірінгс (37), Міккель Деслер (43), Г. Рестес (58), N. Skytta (90+2), O. Кьокчу (90+2), C. Мавісса Елебі (90+2), C. Мавісса Елебі (90+7), F. Magri (90+8)

Огляд матчу Бенфіка — Тулуза:

У захопливому матчі між «Бенфікою» і «Тулузою» в рамках Ліги Європи УЄФА, що відбувся на легендарному стадіоні «Ештадіу да Луж», обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Після безгольового першого тайму матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Бенфіки». Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували стійкість в обороні. На 37-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тулузи» С. Спірінгс, а на 43-й хвилині ще одну жовту картку отримав М. Деслер, що говорить про інтенсивність матчу. З початком другого тайму напруга зросла, і гра стала більш динамічною. Тулуза" продовжувала отримувати жовті картки, і на 58-й хвилині попередження отримав Ж. Рестес. Однак саме «Бенфіка» зробила перший ривок на 68-й хвилині, коли було призначено пенальті. А. Ді Марія вийшов на ударну позицію і класно реалізував пенальті, вивівши «Бенфіку» вперед. У відповідь «Тулуза» провела дві перші заміни на 70-й хвилині, випустивши А. Доннума і М. Діарра.

Тактичні зміни, схоже, одразу ж далися взнаки, коли всього через п’ять хвилин М. Деслер забив гол, зрівнявши рахунок 1:1. Обидві команди провели ще по одній заміні, намагаючись вирвати перемогу на пізній стадії. На 77-й хвилині «Тулуза» випустила на поле Т. Даллінга і Ф. Магрі, а на 87-й хвилині «Бенфіка» ввела в гру А. Кабрала. Однак, коли час наблизився до повного тайму, саме «Бенфіка» отримала другий пенальті на 90-й хвилині. Ді Марія, який уже забивав раніше з точки, знову вийшов уперед і впевнено реалізував пенальті, забезпечивши «Бенфіці» надважливу перемогу. В останні хвилини матчу напруга в грі зросла, що призвело до кількох жовтих карток для обох команд. Гравець «Тулузи» К. Мавісса Елебі отримав дві жовті картки поспіль, що призвело до червоної картки та подальшого вилучення з поля. Загалом це був напружений і насичений подіями матч між двома командами, що добре поєднуються. «Бенфіка» продемонструвала свою майстерність в атаці та вміння реалізовувати пенальті, а «Тулуза» — рішучість і стійкість. Стадіон «Ештадіу да Луж» став відповідним тлом для цього захопливого поєдинку, і обидві команди виклалися на полі на повну.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Бенфіка, Тулуза — Бенфіка.