Інтер — Салернітана — 4:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-16 23:53 16 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Салернітана — 4:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

16 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Салернітана (Італія).

Интер - Салернитана - 4:0. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Салернитана - 4:0. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Інтер (Мілан) — Салернітана (Італія) — 4:0 (3:0)
Голи: Тюрам (17), Lautaro Martínez (19), Д. Дамфріс (40)

Предупредження: L. Tchaouna (71)

Огляд матчу Інтер — Салернітана:

«Інтер» розгромив «Салернітану» в матчі Серії А на «Стадіо Джузеппе Меацца» «Інтер» здобув упевнену перемогу над «Салернітаною» в поєдинку Серії А на «Стадіо Джузеппе Меацца». Рахунок 3:0 у перерві вже задав тон, і «Інтер» продовжив домінувати в другому таймі, завершивши матч переконливою перемогою з рахунком 4:0. Господарі не гаяли часу, взявши гру під свій контроль: перший гол був забитий на 17-й хвилині. М. Турам, гравець «Інтера», продемонстрував свої бомбардирські здібності, поціливши у площину воріт і вивівши свою команду вперед. Лише за дві хвилини потому «Інтер» збільшив свою перевагу ще одним голом, цього разу Л. Мартінеса, залишивши «Салернітані» нелегке завдання. На 24-й хвилині «Салернітана» зробила першу заміну, випустивши Дж. Боатенга замість Г. Маджоре. Однак це мало змінило хід матчу, оскільки «Інтер» продовжував тиснути. На 40-й хвилині Д. Дамфріс вдалим ударом збільшив перевагу господарів поля, вивівши їх уперед на перерву. Другий тайм ознаменувався шквалом замін з боку обох команд, а на 60-й хвилині «Інтер» зробив три заміни.

М. Турам поступився місцем А. Санчесу, Л. Мартінес був замінений на М. Арнаутовича, а Х. Мхітарян був замінений на Д. Клаассена. Клаассена. «Салернітана» також зробила дві заміни на 64-й хвилині, випустивши Л. Кулібалі замість М. Леговскі та Б. Діа замість С. Вайсмана. Незважаючи на заміни, «Інтер» продовжував домінувати в матчі. На 67-й хвилині вони зробили четверту заміну, випустивши Х. Калханоглу замість К. Асллані. На 71-й хвилині гравець «Салернітани» Л. Чауна був попереджений жовтою карткою, що ще більше підкреслило їхню боротьбу. П’ята й остання заміна відбулася на 78-й хвилині, коли А. Бастоні був замінений на Т. Б’юкенена. Однак святкування було недовгим, оскільки гол М. Арнаутовича на 80-й хвилині було скасовано через офсайд. Проте на 90-й хвилині М. Арнаутовичу вдалося забити ще раз, оформивши перемогу з рахунком 4:0. Матч між «Інтером» і «Салернітаною» продемонстрував домінування господарів поля на обох сторонах поля. Переконлива перемога «Інтера» показала, чому в цьому сезоні з ним необхідно рахуватися в Серії А. З іншого боку, «Салернітані» необхідно перебудуватися і попрацювати над своєю грою, щоб уникнути подібних результатів у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Інтер, Салернітана — Монца.