Майнц — Аугсбург — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 18:50 17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Аугсбург — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

Майнц - Аугсбург - 1:0. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Аугсбург - 1:0. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

Майнц (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 1:0 (1:0)
Голи: Зепп ван ден Берг (44)

Предупредження: Лі Дже Сон (35), F. Dahmen (45+5), Джеффрі Гувелеу (90+8), Кор (90+8), Зепп ван ден Берг (90+14)

Огляд матчу Майнц — Аугсбург:

У захопливому матчі Бундесліги між командами FSV Mainz 05 і FC Augsburg на вболівальників чекала напружена боротьба на полі MEWA ARENA. Рахунок 1:0 на користь «Майнца» в перерві поклав початок захопливому другому тайму, який у підсумку завершився з рахунком 1:0. У першому таймі було кілька ключових моментів, включно з жовтою карткою для Лі Чже Суна з FSV Mainz 05 на 35-й хвилині.

Перед самою перервою С. ван ден Берг забив вирішальний гол за «Майнц» на 44-й хвилині, забезпечивши своїй команді перевагу на перерву. Ф. Дахмен з «Аугсбурга» також отримав жовту картку в перерві першого тайму, додавши драматизму на полі. Другий тайм став ще більш напруженим, а на 45-й хвилині Н. Амірі пробив пенальті у ворота «Майнца». ФК «Аугсбург» здійснив кілька замін протягом тайму, зокрема П. Тіц і К. Мбабу вийшли на поле на 46-й і 74-й хвилинах відповідно. Е. Рекшбекай також вийшов на заміну на 74-й хвилині. Майнц відповів своїми замінами: А. Ханче-Ольсен і К. Онісіво вийшли на заміну на 77-й і 83-й хвилинах. Б. Груда також вийшов на заміну на 83-й хвилині, додавши свіжості атаці «Майнца». На останніх хвилинах матчу обидві команди зробили додаткові заміни: А. Енгельс і Яго вийшли в складі «Аугсбурга» на 88-й і 90-й хвилинах. Майнц також зробив пізню заміну, випустивши М. Папелу замість Лі Чже Суна в компенсований час. Матч закінчився шквалом жовтих карток: на 90-й хвилині було вилучено Й. Гувелеув, С. ван ден Берг з Аугсбурга і Д. Кольр з Майнца. Драма продовжилася, коли М. Педерсен з «Аугсбурга» отримав червону картку в компенсований час, що ще більше посилило напругу на полі. Загалом, це була запекла боротьба між командами FSV Mainz 05 та FC Augsburg, і в підсумку «Майнц» здобув перемогу з рахунком 1:0. Вболівальники на стадіоні MEWA ARENA стали свідками захопливого матчу, сповненого подій і драматизму від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Майнц, Аугсбург — Фрайбург.