Тоттенгем — Вулверхемптон — 1:2. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 18:58 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Вулверхемптон — 1:2. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Вулверхемптон (Англія).

Тоттенхэм - Вулверхэмптон - 1:2. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Вулверхэмптон - 1:2. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Вулверхемптон (Англія) — 1:2 (0:1)
Голи: Кулусевскі (46) — Гомеш (42), Гомеш (63)

Предупредження: Гомеш (66)

Огляд матчу Тоттенгем — Вулверхемптон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Тоттенгем Хотспур» «Тоттенгем Хотспур» зустрівся з «Вулверхемптон Вондерерс». У перерві рахунок був 0:1 на користь «вовків», але гра закінчилася драматичною перемогою гостьової команди з рахунком 1:2. Перший гол у матчі трапився на 42-й хвилині, коли гравець «вовків» Джей Гомеш знайшов крапку у воротах, забезпечивши своїй команді перевагу. Однак одразу після перерви «Тоттенгем» відповів голом Д. Кулусевскі на 46-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1. «Вовки» не були задоволені нічиєю і продовжували тиснути. На 63-й хвилині Дж. Гомес забив свій другий гол у матчі, і «Вовки» знову вийшли вперед — 1:2. Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди боролися за кожен м’яч. На 66-й хвилині Дж. Гомеш отримав жовту картку за фол, що додало драматизму матчу.

На 71-й хвилині «Тоттенгем» зробив низку замін, випустивши П. М. Сарра, Річарлісона і Ю. Біссуму, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. «Вовки» також зробили низку змін: на 73-й хвилині П. Сарабія вийшов замість Ж. Беллегарда. У міру того як час минав, обидві команди прагнули нових голів, що призвело до шквалу замін. На 85-й хвилині «Тоттенгем» випустив Емерсона Рояля замість Г. Ло Сельсо, а на 88-й хвилині «вовки» ввели в гру Хван Хі Чана замість Б. Траоре. Остання заміна в матчі відбулася на 90-й хвилині, коли «вовки» замінили П. Нето на М. Доерті. Незважаючи на пізній натиск «Тоттенхема», «Вовки» вистояли і здобули важку перемогу на виїзді з рахунком 1:2. Матч став свідченням конкурентної природи Прем’єр-ліги: обидві команди демонстрували майстерність і рішучість до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Тоттенгем, Вулверхемптон — Шеффілд Юнайтед.