РБ Лейпциг — Боруссія М — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 21:27 17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Боруссія М — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

РБ Лейпциг - Боруссия М - 2:0. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Боруссия М - 2:0. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 2:0 (1:0)
Голи: Хаві Сімонс (14), Опенда (58)

Попередження: Ельведі (8), Шлагер (27), К. Ітакура (33), Коне (44), Джуліан Вейгл (46), Дж. Зібатчеу (83)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Боруссія М:

«РБ Лейпциг» здобув переконливу перемогу над монхенгладбахською «Боруссією» з рахунком 2:0 у матчі Бундесліги на стадіоні «Ред Булл Арена». У перерві рахунок був 1:0 на користь «РБ Лейпциг», а на 14-й хвилині X. Сімонс забив гол. Матч був напруженим від самого початку, обидві команди отримали кілька жовтих карток у першому таймі. Н. Ельведі («Боруссія» Монхенгладбах) був вилучений на 8-й хвилині, потім жовті картки отримали X. Шлагер («РБ Лейпциг») на 27-й хвилині, К. Ітакура і М. Коне («Боруссія» Монхенгладбах) на 33-й і 44-й хвилинах відповідно і Й. Вайгль («Боруссія» Монхенгладбах) на 46-й хвилині. На 58-й хвилині «РБ Лейпциг» збільшив свою перевагу завдяки голу Л. Опенди.

Монхенгладбаська «Боруссія» спробувала повернутися в гру, зробивши кілька замін на 59-й хвилині, випустивши на поле Й. Скаллі та М. Вобера. Однак «РБ Лейпциг» відповів своїми замінами: на 67-й хвилині в гру вступили Й. Поульсен і А. Хайдара. По ходу матчу обидві команди продовжували вносити зміни, намагаючись узяти гру під контроль. У «Боруссії» з Монхенгладбаха на заміну вийшли К. Ітакура, М. Фрідріх, Р. Хак і Р. Райц, а у «РБ Лейпциг» — Д. Ольмо, Д. Раум і К. Лукеба. У заключній стадії гри Й. Сібатчеу з «Боруссії Монхенгладбах» отримав жовту картку на 83-й хвилині. Матч завершився перемогою «РБ Лейпциг» над монхенгладбахською «Боруссією» з рахунком 2:0 на радість уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — РБ Лейпциг, Боруссія М — Бохум.