Аталанта — Сассуоло — 3:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 23:42 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Сассуоло — 3:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Сассуоло (Італія).

Аталанта - Сассуоло - 3:0. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Сассуоло - 3:0. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Аталанта (Бергамо) — Сассуоло (Італія) — 3:0 (1:0)
Голи: Пашаліч (22), Т. Купмейнерс (58), Баккер (75)

Огляд матчу Аталанта — Сассуоло:

«Аталанта» здобула впевнену перемогу над «Сассуоло» з рахунком 3:0 у матчі Серії А, що пройшов на стадіоні «Гвісс». Перший гол у матчі трапився на 22-й хвилині, коли гравець «Аталанти» М. Пашаліч вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Перед самою перервою у «Сассуоло» був шанс зрівняти рахунок з пенальті, але А. Пінамонті змарнував цю можливість. У другому таймі «Аталанта» продовжила домінувати, забивши ще один гол на 58-й хвилині, цього разу Т. Копмейнерс. На 75-й хвилині М. Баккер забив ще більше. Протягом усього матчу обидві команди провели кілька замін, намагаючись змінити хід гри.

На 60-й хвилині «Сассуоло» випустив Н. Байрамі та Л. Ліпані, а на 72-й хвилині — С. Мулаттьєрі та К. Торстведта. «Аталанта» зробила заміну на 74-й хвилині, випустивши А. Міранчука та Е. Гольма, а потім К. де Кетеляре та С. Ближче до кінця гри «Сассуоло» зробив останню заміну: на 84-й хвилині в гру вступив А. Лор’єнте. «Аталанта» також провела пізню заміну на 90-й хвилині, замінивши Т. Коопмейнерса на М. Адопо. Матч завершився впевненою перемогою «Аталанти» над «Сассуоло» з рахунком 3:0, зберігши за собою міцні позиції в турнірній таблиці Серії А. Це була впевнена гра господарів, які змогли скористатися своїми шансами і завоювати всі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Аталанта, Сассуоло — Емполі.