Валенсія — Севілья — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 23:54 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Севілья — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Валенсия - Севилья - 0:0. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Севилья - 0:0. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Валенсія (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Лоїк Баде (78)

Огляд матчу Валенсія — Севілья:

Матч Ла Ліги між «Валенсією» та «Севільєю» на «Естадіо де Месталья» завершився безгольовою нічиєю. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не змогли втілити їх у голи. На перерву команди пішли з рахунком 0:0. У другому таймі обидві команди провели ключові заміни, щоб спробувати вийти з глухого кута. На 46-й хвилині «Севілья» випустила М. Акуну замість А. Педроси, а на 63-й хвилині «Валенсія» замінила П. Гонсалеса на С. Каноса. По ходу гри «Севілья» провела ще дві заміни: Д. Соу вийшов замість Сусо на 72-й хвилині, а І. Ромеро замінив А. Веліса на 86-й хвилині.

З іншого боку, «Валенсія» також здійснила зміни: Р. Яремчук вийшов замість Х. Васкеса на 72-й хвилині, а Ф. Перес замінив Х. Герру на 73-й хвилині. Х. Гільямон був замінений на А. Марі на 86-й хвилині. На останніх хвилинах гри напруга зросла, коли гравець «Севільї» Л. Баде отримав жовту картку на 78-й хвилині. Після цього «Севілья» провела ще дві заміни: О. Торрес замінив Х. Меджбрі, а Х. Навас вийшов замість Х. Санчеса на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч завершився з рахунком 0:0. І «Валенсії», і «Севільї» доведеться задовольнятися одним очком у цьому напруженому поєдинку Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Валенсія, Реал — Севілья.