Лаціо — Болонья — 1:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 15:29 18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Болонья — 1:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Болонья (Італія).

Лацио - Болонья - 1:2. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Болонья - 1:2. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Лаціо (Рим) — Болонья (Італія) — 1:2 (1:1)
Голи: Gustav Isaksen (18) — O. El Azzouzi (39), Джошуа Зіркзі (78)

Попередження: Г. Фаббіан (25), Катальді (35), O. El Azzouzi (46), Марушич (79)

Огляд матчу Лаціо — Болонья:

У захопливому матчі Серії А між «Лаціо» та «Болоньєю» на «Стадіо Олімпіко» гостям вдалося відірватися від суперника та здобути перемогу з рахунком 2:1. На початку гри обидві команди продемонстрували рішучість та інтенсивність, створюючи можливості на обох кінцях поля. На 11-й хвилині «Лаціо» зробив ранню заміну: Патрік вийшов зі складу, а його місце зайняв Н. Казале. Перший гол у матчі було забито на 18-й хвилині, коли Г. Ісаксен переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши «Лаціо» перевагу. Болонья відповіла тим самим і зуміла зрівняти рахунок на 39-й хвилині завдяки голу О. Ель-Аззузі. У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати вийти з глухого кута.

На 65-й хвилині у складі «Лаціо» з’явилися К. Іммобіле і Педро, а на 73-й хвилині «Болонья» зробила три заміни: Г. Фабб’ян, О. Ель-Аззузі та А. Салемакерс вийшли замість К. Урбанскі, М. Ебішера і Д. Ндойє відповідно. Переломний момент у матчі настав на 78-й хвилині, коли гравець «Болоньї» Я. Зіркзее забив переможний гол, приголомшивши домашніх глядачів. Попри всі спроби «Лаціо» зрівняти рахунок, їм не вдалося прорвати оборону «Болоньї». В останні хвилини матчу обидві команди продовжували йти вперед, але «Болонья» утримувала перевагу. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь «Болоньї», і «Лаціо» був розчарований результатом. Загалом це був напружений матч між двома конкурентоспроможними командами, але «Болонья» в підсумку здобула заслужену перемогу. Вболівальники на «Стадіо Олімпіко» отримали захоплююче видовище, яке продемонструвало непередбачуваний характер матчів Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Лаціо, Болонья — Верона.