Удінезе — Кальярі — 1:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 17:56 18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Кальярі — 1:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Кальярі (Італія).

Удинезе - Кальяри - 1:1. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Кальяри - 1:1. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Удінезе (Італія) — Кальярі (Італія) — 1:1 (1:1)
Голи: Джордан Земура (14) — Дж. Гаетано (44)

Попередження: L. Lucca (20), A. Доссена (33), Томмазо Аугелло (38), L. Giannetti (54), J. Феррейра (77)

Огляд матчу Удінезе — Кальярі:

У напруженому матчі Серії А на стадіоні Bluenergy Stadium «Удінезе» і «Кальярі» зіграли внічию 1:1. У перерві рахунок був рівним — 1:1, а в другому таймі жодна з команд не змогла переломити ситуацію. 14-та хвилина принесла «Удінезе» чудовий старт, коли Дж. Однак їхня радість була недовгою, бо «Кальярі» зрівняв рахунок перед самою перервою завдяки голу Г. Гаетано на 44-й хвилині.

У матчі було багато жовтих карток: Л. Лукка і Л. Джаннетті, а також А. Доссена і Т. Ауджелло з «Кальярі» отримали попередження. У спробі забити переможний гол обидві команди зробили кілька замін: «Удінезе» випустив на поле К. Ехізібуе, Ф. Ебоселе, Бреннера та І. Успеха, а «Кальярі» — Ж. Джанкто, Н. Нандеса, Г. Лападулу, Л. Паволетті, Г. Дзаппу та А. Ді Пардо. Незважаючи на зусилля обох команд, у другому таймі жодна з них не змогла домогтися успіху, і матч завершився внічию 1:1. І «Удінезе», і «Кальярі» прагнутимуть набрати більше очок у своїх наступних матчах Серії А, щоб піднятися вгору за турнірною таблицею.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Удінезе, Кальярі — Наполі.