Монако — Тулуза — 1:2. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 17:57 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Тулуза — 1:2. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Тулуза (Франція).

Монако - Тулуза - 1:2. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Тулуза - 1:2. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 22-й тур

Монако (Франція) — Тулуза (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: Магнес Акліуш (48) — V. Sierro (41), Л. Коста (70)

Предупредження: Закарія (27), C. Мавісса Елебі (66), A. Donnum (85)

Огляд матчу Монако — Тулуза:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Монако» і «Тулузою» на стадіоні «Стад Луї-II» вболівальники змогли побачити напружену боротьбу двох команд. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Тулузи», але пізнього повернення «Монако» не вистачило для перемоги, і «Тулуза» вийшла переможницею з рахунком 1:2. У матчі відбулося кілька ключових подій, які тримали вболівальників на краю своїх місць. На 25-й хвилині «Монако» зробив заміну, замінивши М. Камара на М. Кулібалі. Лише через дві хвилини гравець «Монако» Д. Закарія отримав жовту картку.

На 41-й хвилині «Тулуза» вирвалася вперед завдяки голу В. Сьєрро. «Монако» вийшов уперед у другому таймі і зумів зрівняти рахунок на 48-й хвилині завдяки голу М. Аклюша. Однак на 70-й хвилині «Тулуза» повернула собі лідерство, забивши гол Л. Кости, і вирвалася вперед із рахунком 1:2. «Монако» зробив ще кілька замін, намагаючись переломити хід матчу, але захист «Тулузи» вистояв і домігся перемоги. Загалом це був захопливий матч, який продемонстрував конкурентну природу футболу Ліги 1. І «Монако», і «Тулуза» показали сильні результати, але в підсумку саме «Тулуза» здобула важку перемогу з рахунком 1:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Монако, Тулуза — Лілль.