Бохум — Баварія — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 20:48 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Баварія — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

Бохум - Бавария - 3:2. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Бавария - 3:2. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

Бохум (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 3:2 (2:1)
Голи: Асано (38), К. Шлоттербек (44), К. Штегер (78) — Musiala Jamal (14), Кейн (87)

Попередження: Упамекано (39), Бернардо (45), Ентоні Лосілла (45+6), Горецка (50), Мін Чже Кім (60), Упамекано (78)

Огляд матчу Бохум — Баварія:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «Вфл Бохум» і «Баварія» вболівальники на стадіоні «Фоновія Рурштадіон» зазнали бурю емоцій, оскільки матч закінчився з рахунком 3:2 на користь господарів поля. Мюнхенська «Баварія» впевнено розпочала матч, забивши гол Й. Мусіали на 14-й хвилині. Мусіали на 14-й хвилині і вийшовши вперед на самому початку гри. Однак «Вфл Бохум» швидко відповів голом Т. Асано на 38-й хвилині та зрівняв рахунок. А перед самою перервою К. Шлоттербек ще одним голом на 44-й хвилині вивів «Вфл Бохум» уперед. У матчі було багато подій, жовті картки отримали гравці обох команд.

Інтенсивність гри сягнула піку, коли на 78-й хвилині гравець «Баварії» Д. Упамекано отримав другу жовту картку за матч, що призвело до червоної картки та залишило команду у 10 осіб на полі. «Вфл Бохум» скористався чисельною перевагою і на 78-й хвилині було призначено пенальті, який реалізував К. Штогер, щоб збільшити свою перевагу. Попри те, що «Баварія» залишилася вдесятьох, їй вдалося відігратися завдяки голу Х. Кейна на 87-й хвилині. У спробі вирвати перемогу обидві команди провели кілька замін в останні хвилини гри, але саме «Вфл Бохум» втримав перевагу і здобув незабутню перемогу над чинними чемпіонами. Матч продемонстрував дух суперництва обох команд і потішив уболівальників захопливим футболом. Перемога «Бохума» над «Баварією», безсумнівно, запам’ятається як визначний момент сезону Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Бохум, Баварія — РБ Лейпциг.