Бетіс — Алавес — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 23:54 18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Алавес — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Алавес (Іспанія).

Бетис - Алавес - 0:0. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Алавес - 0:0. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Бетіс (Севілья) — Алавес (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Абдессамад Еззалзулі (31), R. Marin (37), Рока (45+1)

Огляд матчу Бетіс — Алавес:

У напруженому матчі між «Реал Бетісом» і «Алавесом» на стадіоні «Беніто Вільямарін» обидві команди не змогли забити жодного гола, внаслідок чого була зафіксована безгольова нічия. Незважаючи на відсутність голів, гра не була позбавлена напруження і драматизму: впродовж усього матчу відбулося кілька ключових подій. На 31-й хвилині гравець «Реал Бетіса» А. Еззальцулі отримав жовту картку, а на 37-й хвилині ще одну жовту картку отримав гравець «Алавеса» Р. Марін. Перший тайм закінчився ще однією жовтою карткою для «Реал Бетіса», цього разу для М. Рокі на 45-й хвилині. У другому таймі обидві команди продовжили боротьбу на полі, напруга зростала, бо гра зайшла в глухий кут. На 66-й хвилині «Реал Бетіс» зробив першу заміну, випустивши К. Бакамбу замість М. Рокі. Алавес" наслідував цей приклад на 67-й хвилині, коли Л. Ріоха замінив К. Вісенте. Час минав, і обидві команди прагнули вийти з глухого кута та здобути три очки.

На 75-й хвилині «Реал Бетіс» зробив дві швидкі заміни: Родрі вийшов замість А. Еззальцулі, а Вілліан Хосе — замість К. Авіли. На 80-й хвилині «Алавес» також зробив заміну: Дж. Гуріді замінив К. Бенавідеса. Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди продовжували йти вперед, відчайдушно сподіваючись на пізній виграш. Однак завдяки надійній обороні та впевненій грі воротарів матч завершився внічию 0:0. В останні хвилини матчу «Реал Бетіс» отримав більше жовтих карток: Сократіс і Г. Пеццелла, а також А. Абкар і Х. Міранда. В останні хвилини гри «Алавес» зробив ще дві заміни: С. Омородіон вийшов замість К. Гарсії, а А. Сола — замість Х. Лопеса. Незважаючи на шквал пізніх замін, жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч так і завершився з однаковою кількістю очок. Загалом матч між «Реал Бетісом» та «Алавесом» пройшов у запеклій боротьбі, обидві команди продемонстрували на полі рішучість та стійкість. Хоча жодна зі сторін не змогла здобути перемогу, нічия гарантує, що обидві команди збережуть шанси на перемогу в конкурентній Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Атлетик, Алавес — Мальорка.