Атлетик — Жирона — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-20 00:00 19 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Жирона — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Жирона (Іспанія).

Атлетик - Жирона - 3:2. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Жирона - 3:2. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Атлетик (Більбао) — Жирона (Іспанія) — 3:2 (1:0)
Голи: Беренгер (2), Беренгер (56), Вільямс (60) — Циганков (49), Ерік Гарсія (75)

Попередження: Карлос (20), Лекуе (25)

Огляд матчу Атлетик — Жирона:

У захопливому матчі Ла Ліги між командами «Атлетік» і «Жирона» на стадіоні «Сан-Мамес Баррія» перемогу здобули господарі поля з рахунком 3:2. Перший гол у матчі відбувся на 2-й хвилині, коли А. Беренгер з «Атлетика» переправив м’яч у сітку воріт. Цей гол дозволив «Атлетіку» вийти вперед і задав тон усій грі. На 49-й хвилині «Жирона» відбилася, забивши гол В. Циганкова. Циганкова, і зрівняла рахунок 1:1. Однак «Атлетіко» швидко відповів на це голом А. Беренгера на 56-й хвилині і повернув собі лідерство.

І. Вільямс збільшив перевагу «Атлетіко», забивши гол на 60-й хвилині, і вивів команду вперед із рахунком 3:1. «Жирона» зробила спробу у відповідь, забивши гол Е. Гарсії на 75-й хвилині, але цього виявилося недостатньо, щоб зрівняти рахунок. Обидві команди провели кілька замін протягом матчу, намагаючись змінити хід гри. У складі «Атлетіко» вийшли Н. Вільямс, О. Сансет, А. Паредес і М. Весга, а в складі «Жирони» — Порту, Валері, К. Стуані та Х. Е. Соліс Ромеро. У підсумку «Атлетіко» втримав перевагу і домігся перемоги, на радість своїх уболівальників на стадіоні «Сан-Мамез Баррія». Матч став демонстрацією захоплюючого футболу, обидві команди викладалися до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Атлетик, Жирона — Райо Вальєкано.